פיטורין – לא סוף העולם.

עוזי שלום,

שמי דניאל, אני בן 39, נשוי ואב לשני ילדים. לאחרונה פוטרתי ממקום עבודתי בענף ההי-טק. לאחר 9 שנות עבודה מסורות מצאתי את עצמי מושלך כלאחר יד ככלי שאין בו חפץ ולפתע, כרעם ביום בהיר אני נמצא בשלב כזה בחיי שבו אני חש שכל מה שהיה לי ירד לטמיון. בגילי אין לי כוח ומוטיבציה לעבור שוב ראיונות עבודה מתישים בהם אני מרגיש כמו בשוק בשר. האופטימיות שהייתה חלק בלתי נפרד ממני התחלפה בפסימיות ולאחרונה שקעתי בדיכאון ואני מרבה לחשוב מחשבות שליליות. כמפרנס העיקרי בבית אני חש בושה מפני אשתי, ילדי ומכרי שרואים אותי במצב שפוף וחשים את כאבי.  התוכל לעזור לי ולכוון אותי באמצעות הקלפים כך שאוכל לפנות לדרך חדשה? האם ניתן לבדוק בקלפים מתי אמצא עבודה חדשה והאם זו תהיה עבודה בתחום בו עסקתי או שאולי עלי לעבור הסבה מקצועית, ומה יהיה איתי בתחום העבודה בכלל והקריירה בפרט ?

אני מודה לך ומקווה שתבחר להשיב על שאלתי.

תודה דניאל.

תשובה

דניאל ידידי שלום, צר לי על כך שאיבדת את מקום עבודתך. אין ספק שתהליך זה אכן קשה וכואב אך כיהודי מאמין אני יודע שבכל קושי טמון גם זרע של הצלחה. האופן שבו תבחר להתמודד עם המשבר שבורא עולם זימן לפתח ביתך, הוא זה שיכתיב את תוצאות התהליך לחיוב או חלילה לשלילה. ערכתי בעבורך פרישת הדרכה רוחנית בת 3 קלפים שאמורה להאיר במעט את עיניך. מחובתי להדגיש שפרישה זו מטרתה לתת כיוון ומענה ראשוני (S.O.S) והיא איננה מהווה תחליף לפגישת ייעוץ אישית מקיפה וממצה .

קלף 10 החרבות שפותח את פרישתך מעיד כי אתה נמצא במצב נפשי קשה. אכזבתך רבה מאוד ואתה מלא בכעסים על בגידת הממונים  ועל האופן שבו בחרו לסיים את עבודתך. למעשה, אכן רואים באמצעות הקלף שתהליך הפיטורין נחת עליך בהפתעה גמורה וההלם מכך עדיין מהדהד בליבך ובמוחך. בנוסף מציין הקלף כי אתה דניאל, מאוכזב קשות בעיקר מעצמך ומעצם העובדה שהייתה תמים לחשוב שלך זה לא יקרה. יחד עם זאת, בקלף זה יש בשורה שאומרת שלמרות הפגיעה בדימוי העצמי ובאגו יש לך ב"ה יכולת שיקום. יכולת השיקום הזו תלויה בכך שתרים ראש ולא תיתן למצב להפיל את פניך. מותר לך להצטער ומותר לך לכאוב אך אין לך את הפריבילגיה להיסחף ולשקוע ברחמים עצמיים.

10 החרבות
10 החרבות - הקלף הראשון

קלף 3 החרבות מלמד שמציאת עבודה בתחום בו עסקת אינה נראית באופק, לפחות לא בשלב הקרוב. לכן ממליצים לך הקלפים לא להתעקש לעבוד באותה העבודה ממש ולנסות להשתלב גם בעיסוקים אחרים שיאפשרו לך לחזור במהרה למעגל העשייה. הסבה מקצועית כזו או אחרת מומלצת לך ביותר.

3 החרבות
3 החרבות - הקלף השני

קלף שני הגביעים מלמד שהסבה מקצועית לתחום הרפואה אלטרנטיבית והעידן החדש, יכולה לפתוח בפניך הזדמנויות חדשות שקשורות בעבודה וקריירה בעסק עצמאי משלך. הקלף  מציין שחלק מהתהליך הפיטורין הכואב אותו אתה עובר, נועד למעשה לקרב אותך אל החלקים הרוחניים שטמונים בתוכך, לכן עליך לשקול ברצינות לפתח את הפן הרוחני שקיים בך. תהליך זה של התפתחות רוחנית כזו או אחרת יסייע לך רבות להגיע לאיזון פנימי שיעניק לך את היכולת  לרפא לא רק את נשמתך, אלא גם את נשמתם של האחרים.

2 הגביעים
2 הגביעים - קלף אחרון - סיכום

לסיכום: הקלפים משקפים שבמידה ותשכיל לראות במשבר שפקד אותך, הזדמנות לשינוי חיובי, בטווח של עד שנתיים מהיום תוכל להגיד את המשפט הבא: "איזה מזל שפיטרו אותי לפני שנתיים, בזכות הפיטורין הללו מצאתי את הכיוון האמיתי של חיי וברוך השם אני עובד ומאושר.   דניאל ידידי, על פי התודעה היהודית הכול כתוב והרשות נתונה ואנו אדונים לגורלנו. אתה הוא האדם היחיד שיכול לעזור לך לעזור לעצמך. כל שעליך לעשות הוא לא להיתפס למרה שחורה ולהאמין שיש אלוהים בשמים  ושמעז ללא ספק יצא מתוק .

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"יִהְיוּ לְרָצון אִמְרֵי פִי וְהֶגְיון לִבִּי לְפָנֶיךָ. ה' צוּרִי וְגואֲלִי"

"הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי"

בשלווה, בענווה וברוח טובה

עבדכם הנאמן..

ייעוץ רוחני בעזרת התָרולוגיה וקלפםי הטארוט

בעזרת השם לכול שאלה תשובה

אהבת נשמח לשיתופים

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד

יש לכם שאלה לקלפים??

ייעוץ בעזרת התרולוגיה וקלפי הטארוט לקבל תשובות מבלי לצאת מהבית!!
דילוג לתוכן