האם להתחסן נגד נגיף הקורונה??

"היי עוזי ותודה קודם כל על כל ההדרכה השבועית שאתה נותן לנו מידי שבוע, לא מובן מאליו, אשמח אם תיתן תשובות לציבור מהקלפים לגבי החיסון לקורונה, האם מסוכן לבריאות? ומה השלכותיו לעתיד?..

המון תודה לך ותבורך על השליחות משמיים,

ממליצה בחום על הייעוץ המקצועי והאמין, לכן פניתי אליך בנושא כה חשוב זה."

בברכה נורית…

האם להתחסן נגד נגיף הקורונה?
תשובה

נורית חביבה שלום, ברוך השם, בימים האחרונים עשרות שאלות שקשורות לחיסון נגד נגיף הקורונה בכלל ולחיסון של חברת פייזר בפרט הונחו על שולחני. מכול קצבות תבל ביקשו ממש כמוך אנשים רבים וטובים לדעת ולשאול:

* האם החיסון נגד נגיף הקורונה מסוכן לבריאות?

* האם יהיה זה נכון להתחסן  ?

*האם יתכנו תופעות לוואי חריגות בעתיד?

*איזה חיסון עדיף של איזו חברה פייזר? מודרנה? או שאולי שלנו  חיסון כחול לבן?

ועוד ועוד שאלות רבות וטובות שקשורות לחיסונים ולסיכונים ולסיכויים שכרוכים בתהליך.

נגיף הקורונה ההתחלה של סוף???

בבדיקה שערכתי בעזרת התרולוגיה וקלפי הטארוט במטרה להשיב על שאלות אלו עולה התשובה הבאה:

תשובה: מלך הגביעים – המסר שמבקש אלוהים להעביר לנו באמצעות הקלף מלמד על כך שבאופן כללי החיסון נגד מגפת הקורונה איננו מהווה סיכון ובהחלט יש בכוחו לספק את רשת הביטחון הדרושה כדי  להגן מפני הנגיף במינימום של סיכונים. נכון שלא ניתן להתעלם שעדיין דרושים שיפורים קטנים בחיסון שיטיבו את יעילותו אך שינויים אלו הם רק פונקציה של זמן ואין בהם די כדי להימנע מנטילת החיסון . לכן, למרות הטלטלה הרגשית והחששות, יש לנהוג באחריות ובבגרות ולגשת להתחסן בעת שהקב"ה  יגיד שהגיע תורכם.

מלך הגביעים
מלך הגביעים - מבטא את המסר שאלוהים רוצה להעביר

חשוב מאוד לציין, שהתשובה לשאלה האם יהיה זה נכון בעבורי לקבל את החיסון נגד מגפת הקורונה תהיה שונה מאדם לאדם. באופן כללי  החיסון הוא טוב והוא יכול בהחלט לתת את ההגנה הדרושה מפני הנגיף אך יחד עם זאת חשוב לזכור שכול אדם הוא עולם בפני עצמו ולעיתים מה שטוב לאחד יכול לסכן את האחר. לכן מומלץ לכול אחד לשאול באופן אישי ופרטני האם יהיה זה נכון בעבורו להתחסן נגד הנגיף ? ואם התשובה היא כן, אז מתי יהיה זה הכי נכון בעברו לעשות זאת? האם עכשיו ומיד או שאולי לחכות זמן מה עד להגעת החיסונים אחרים?

לדוגמה, בואי וניקח אותך נורית, בדקתי בעבורך האם יהיה זה נכון שתתחסני נגד נגיף הקורונה? והתשובה שקבלתי מאת השם היא: שכן!! לך נורית בהחלט מומלץ להתחסן אך לא כעת אלא עליך להמתין מעט עד לחודש מאי 2021 וזאת מכוון שחיסונים של חברות אחרות היו יעילים בעבורך יותר מהחיסון שניתן כעת. (כן לחיסון ולשלוט בעיתוי שבו תיקחי את החיסון.)

מומלץ לכול אדם לשאול באופן אינדיבידואלי לגבי עצמו...  האם יהיה זה נכון בעבורו ליטול את החיסון ? ואם כן, מתי?

לסיכום: נורית חביבה, כמו לכול תרופה גם לחיסון נגד נגיף הקורונה עלולים להתגלות תופעות לואי שעשויות להשפיע לרע על חלק מהאוכלוסייה. אך יחד עם זאת אין הדבר מלמד על כך שהחיסון מסוכן באופן כללי וגורף לכול כלל האוכלוסייה. לכן מומלץ לכול אדם לשאול באופן אינדיבידואלי לגבי עצמו...  האם יהיה זה נכון בעבורו ליטול את החיסון ? ואם כן, מתי? (האם עכשיו ומיד או בשלב מאוחר יותר?). בכל מקרה הסיכון שנשקף ועשוי להיגרם מהקורונה גדול מהסיכון שבנטילת החיסון שמתאים בעבורכם וניתן בזמן שנכון בעבורכם.

בעזר השם בריאות לכול עם ישראל…אמן

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"יִהְיוּ לְרָצון אִמְרֵי פִי וְהֶגְיון לִבִּי לְפָנֶיךָ. ה' צוּרִי וְגואֲלִי"

"הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי"

בענווה, בשלווה ובעין טובה

עוזי.

תרולוגיה.co.il

052-3646914

ייעוץ רוחני בעזרת התָרולוגיה וקלפםי הטארוט

בעזרת השם לכול שאלה תשובה

אהבת נשמח לשיתופים

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד

יש לכם שאלה לקלפים??

ייעוץ בעזרת התרולוגיה וקלפי הטארוט לקבל תשובות מבלי לצאת מהבית!!
דילוג לתוכן