האישה האחרת…

עוזי שלום,

אני פונה אליך לאחר לבטים רבים. אני בת 43 גרושה מזה 8 שנה . כבר שש שנים שאני האישה האחרת , האישה הסודית, הפילגש. אני לא גאה בזה אבל ככה זה יצא. כבר שנים שהוא מבטיח לי שהוא מתגרש וזה לא קורה. תמיד יש סיבה למה לא לעשות את זה. פעם זה הילדים, פעם זה מצבה הבריאותי של אשתו, העסק שלו שבקשיים, האמא שלו, ומה לא. כשאנחנו מדברים על זה הוא מבקש ממני שאני יתאזר בסבלנות ושהוא מבטיח לא לאכזב אותי ושאני יאמין בו ויחכה בסבלנות. אני לא יודעת מה לעשות האם לקום ולעזוב ולנתק כל קשר? עכשיו לאחר שש שנים שאני בת 43? קשה לי לראות את עצמי מתחילה קשר חדש. אנא עזור לי להבין מה יהיה איתי? האם הוא יתגרש? ומתי? האם להאמין לו? האם לחכות?

בתודה מראש

האישה האחרת…

תשובה
אני האישה האחרת..

לאישה האחרת שלום,

ערכתי בעבורך  פרישה קצרה של שני קלפים שמטרתה היא לשקף בקצרה ועל קצה המזלג את מצבך הרוחני  והזוגי וזאת במטרה להניע אותך לעשיית הדבר הנכון ביותר בעבורך.. חשוב לציין שפרישה זו איננה מהווה תחליף לייעוץ אישי מקיף, ממצא ויסודי. 

המוקם בו בחרת למקם את עצמך מבחינה זוגית, הוא אחד המקומות העצובים בעולם והמקום בו בחרת למקם את נשמתך מבחינה רוחנית הוא אחד המקומות המסוכנים בעולם והמחיר שאת משלמת בגין הסכמתך המודעת להיות האישה האחרת יקר ביותר. בספר משלי ט'-יז' כתוב: "מים גנובים ימתקו ולחם סתרים ינעם". אך עם חלוף הזמן, טעמם המתוק של המים הגנובים התחלף בטעם מריר ומייסר של צימאון לאהבת אמת ולחם הסתרים, כבר אינו משביע אותך כבעבר. אם כך, מבחן התוצאה מעיד שיגעת אך לא מצאת לכן חביבתי היגיע הזמן להפסיק ולהאמין. בבדיקה שערכתי בעבורך באמצעות התרולוגיה וקלפי הטארוט, עולה התשובה הבא: עליך להתחיל ולהיות הצד שיוזם, שפועל ושיוצר. עד עתה את רק מגיבה על הפעולות שהוא עושה והדבר אינו מוכיח את עצמו. רק התנהגות נחושה שבה את מכתיבה את מהלך העניינים יוכל ליצור את המפנה שיגרום לך להשיג את מבוקשך. הסכמתך השקטה להמתין ולחכות, מנוצלת לרע על ידי בן הזוג ולכן אם את רוצה אותו, תצטרכי פשוט להעיף אותו מכל המדרגות. ולגרום לו להבין שאין יותר סבלנות, אין המתנה ואין ארוחות חינם. הקלפים מגלים שברגע שהוא יבין שאת רצינית ונחושה, הוא יאיץ את המהלכים לקבלת הגט. לזכותו אומר שהוא באמת רוצה להתגרש אך עדיין הוא מנסה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. אני גם רואה שהוא אוהב אותך ויש בניכם כימייה טובה. אבל האופן שבו אתם בוחרים לגנוב את האהבה שמגיע לכם בזכות אינו נכון ומעשיכם פוגעים באנשים נוספים שנמצאים סביבכם. עליך לגרום לו להבין באופן חד משמעי שהקשר הזה, במתכונת הזו לא יכול להמשך. ואל לחשוש שמא תהיי לבד. גם בגיל 43 אפשר למצוא אהבה וזוגיות ואל לך להסכים ולהתפשר על נזיד עדשים. היגיע העת לשנות גישה ולהאמין שמגיע טוב יותר ממה שאת מקבלת. את הכנסת את עצמך למצב הזה ואת הוא האדם היחידי שיוכל להוציא אותך מהמצב מזה. לכן אל תהססי לאהוב את עצמך וממקום של בגרות ואחריות עליך להפסיק ולהיות האישה האחרת. נכון שהתהליך הזה לא יהיה קל אבל אין ברירה אחרת הוא הכרחי. הישארות במצב הזה רק תחמיר את מצבך. בנוסף ואם כול הכבוד אמליץ לך בחום לעשות תיקון שיכפר על הבחירה שלך לגנוב את אהבתך (לנאוף)חייגי אלי ואשמח לתת לך את ההנחיות הדרושות לביצוע התיקון הרוחני הדרוש שב"ה יש בכוחו לכפר על טעויות העבר.

 

מי ייתן והאל הטוב ינחה את בחירותך ..

אני האישה האחרת...

2 המטבעות - שנתי

2 המטבעות הקלף שמייצג את בן הזוג..

 

"הסכמתך השקטה להמתין ולחכות, מנוצלת לרע על ידי בן הזוג ולכן אם את רוצה אותו, תצטרכי פשוט להעיף אותו מכל המדרגות."

 

קלף האוהבים

קלף האוהבים הקלף שמייצג את האישה האחרת..

"בנוסף ואם כול הכבוד אמליץ לך בחום לעשות תיקון שיכפר על הבחירה שלך לגנוב את אהבתך"

 

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"יִהְיוּ לְרָצון אִמְרֵי פִי וְהֶגְיון לִבִּי לְפָנֶיךָ. ה' צוּרִי וְגואֲלִי"

"הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי"

בשלווה, בענווה וברוח טובה

ייעוץ רוחני בעזרת התָרולוגיה וקלפםי הטארוט

בעזרת השם לכול שאלה תשובה

אהבת נשמח לשיתופים

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד

יש לכם שאלה לקלפים??

ייעוץ בעזרת התרולוגיה וקלפי הטארוט לקבל תשובות מבלי לצאת מהבית!!
דילוג לתוכן