קלף הטארוט השנתי - תשפ"א - 1202 קלף הטארוט השנתי - תשפ"א - 1202 קלף הטארוט השנתי - תשפ"א - 1202 קלף הטארוט השנתי - תשפ"א - 1202

מבית מדרשו של עוזי הכוהן... מבית מדרשו של עוזי הכוהן...

הקלף השנתי לשנת תשפ"א/2021 על פי התרולוגיה וקלפי הטארוט..

קלף הקוסם הקלף השנתי - תשפ

שם הקלף : קלף הקוסם:

מס' הקלף: 1

אות עברית שמייצגת את הקלף : ב'

נתיב בעץ החיים הקבלי:  נתיב מס' 12 שמחבר בין ספרת הכתר לספרת הבינה.

משמעות אסטרולוגית:  מייצג את כוכב חמה. (מרקורי)

אסטרולוגיה קבלית: כוכב פלוטו פועל על כוכב נפטון באמצעות כוכב חמה.

ייצוג הקלף: נטרלי – (תלוי בעשייה – אם תעשו תצליחו)

הקלף השנתי מלמד ששנה טובה זה בידיים שלנו! ולמעשים שאנחנו עושים, וההחלטות שאנחנו מקבלים באופן אישי ובאופן לאומי יש יכולת להשפיע על איכות השנה החדשה בפרט ועל איכות חיינו בכלל. תשפ"א/2012 שנה בעלת פוטנציאל חיובי וזאת במידה ורק נשכיל להשתמש בצורה נכונה וראויה בכול הכלים והידע שיש ברשותנו. המהות של השנה היא לדעת לשלב בצורה נכונה בין עולם הרוח לבין עולם החומר. כלומר עלינו ללמוד כיצד לנצל את הידע הרוחני שצברנו על מנת שנוכל להשפיע לחיוב על המהות החומרית שאנו חיים בתוכה. חשוב לדעת, שקלף הקוסם שמייצג את האנרגיות בשנה זו מסמל את היכולת לעשות אבל הוא לא מסמל את הביצוע ועשייה. כלומר: שימוש נכון ביכולות שקיימות יביא ב"ה מזור לגוף, אור לנפש וישועה לנשמה. שימוש שגוי ביכולות שקיימות יוביל חו"ח להמשך האבדון ולהמשך ירידת הדורות. המהות של השנה היא לדעת לשלב בצורה נכונה בין עולם הרוח לבין עולם החומר. כלומר עלינו ללמוד כיצד לנצל את הידע הרוחני שצברנו על מנת שנוכל להשפיע לחיוב על המהות החומרית שאנו חיים בתוכה. שילובם של כוחות שונים למען עבודה או מטרה משותפת יתנו לנו את היכולת בתשפ"א/2021 לקצר תהליכים ולהשיג תוך זמן קצר הישגים נכבדים.

פירושם של הסמלים שמוצגים בקלף הקוסם:

 הקוסם מסמל ישות שאלוהים העניק לה את היכולת לחבר בין רובד שמים לרובד ארץ, יכולת לשלב ולמזג בין הרוח, המחשבה לבין החומר, והיצירה. הקוסם אם רק יבחר לעשות זאת, יכול לברוא מציאות, או לשנות אותה בעזרת המחשבה, האמונה והדמיון. על שולחנו של הקוסם נמצאים כול הכלים והיסודות הנדרשים לצורך עשייה מוצלחת.

המטבע המסמל את יסוד האדמה ואת היכולת לשלוט בחומר בכספים ברכוש בבריאות בגוף הפיזי. על שולחנו של הקוסם נמצא גם המטה שהוא מטה היצירה, מסמל את יסוד האש ואת היכולת שמאפשרת להטות את הגורל לכאן ולכאן. על שולחנו של הקוסם נמצאת גם החרב שמייצגת את יסוד האוויר ושמסמלת את השימוש בהיגיון הקר, את החשיבה הלוגית והמפוקחת ועל שולחנו של הקוסם נמצא גם הגביע שמסמל את יסוד המים ואת תת המודע, את הרגש ואת היכולת של הקוסם להבין את פנימיות האדם ואת רגשותיו. חגורת הנחש מסמלת שינוי, ריפוי וסמל לשלמות. הגלימה האדומה והפרחים מסמלים אנרגיה של הפעולה ויצירה. הבגד הלבן (ציצית) מייצג את הזוך, את הטוהר והקדושה. סמל האין סוף מביא את המשכיותו של התהליך ללא התחלה ללא סוף תהליך שמביא את האדם להתפתחות רוחניות. מנח הגוף של הקוסם נראה כמו האות א' ומייצג את ראשיתה של מודעות לכוחה המגי של המילה, לכוחה המגי של המחשבה וליצירת הקסם בחיים הפיזיים.

שנת 2021 – ההבדל בין אשליה (הוקוספוס) לבית תוצאה אמיתית (אברא כאדברה)…

קלף הקוסם מלמד על כך שבשנת תשפ"א/2021  מעמיד לראשותנו בורא עולם  את כול הכלים הדרושים כדי  שנוכל ליצור יש מאין כדי שנוכל ב"ה לברוא את המציאות אותה אנו רוצים להכיל על עצמנו ועל ילדינו. ברוך השם הכלים לעשייה כבר נמצאים בידנו, ברוך השם הידע כיצד להשתמש בכלים שבידנו בצורה נכונה כבר נמצא בראשותנו, כעת כול שנותר הוא לחבר בין השניים כלומר: לממש את הידע שקיים ולהוציאו אל הפועל בעזרת הכלים שנמצאים בראשותנו… במידה ונשכיל לעשות זאת יתרחש הקסם נפלא (מהפך) ונוכל ב"ה להפוך את שנת תשפ"א/2021 לשנת מפנה שבה ב"ה יתחילו פעמי הגאולה והעולם יחלץ מתוך מצוקה גדולה וב"ה החל מחודש אדר/מרץ תשפ"א/2021 נעבור/נצא  ממשבר עמוק, לעבר שחר חדש של צמיחה תקווה, התפתחות ושינוי חיובי שיבוא ב"ה על כולנו. זכרו! המהפך תלוי רק בנו וברצון שלנו. ביחד וב"ה אנחנו יכולים לחולל את השינוי אז לחיי העם הזה, לחיי השנה הזו אמן ואמן..!

. אך במידה ולא נשכיל להשתמש בתבונה בידע שקיים בידנו ולא נדע להשתמש באופן הנכון בכלים שבורא עולם נתן לנו אזי, לצערי נהיה עדים להמשך הבלגן ולהמשך חוסר הסדר העולמי והאישי כאחד. הקלף השנתי מלמד שבשנה זו אנו יכולים ומסוגלים לעשות את הכול!! השאלה המרכזית היא האם נבחר לעשות זאת? האם נבחר להשתמש בכוח ובידע שניתנו לנו מאת בורא עולם ליצירת השינוי הדרוש או שחלילה נמשיך להתעלם ונמשיך לדשדש ולהתנהג באופן שלא מביא עמו את התיקון הדרוש ואת הקדושה הדרושה בעולם.

לסיכום: קלף הקוסם מראה שבשנה זו גנוזה ב"ה היכולת לחולל את המפנה/המהפך הדרוש לתיקונו של העולם. כדי שהדברים יתממשו לחיוב, יהיה עלינו להוריד את הרעיונות שלנו לקרקע המציאות ולהפוך מחשבות ומילים לפעולות ומעשים. בשנת תשפ"א יש לנו את היכולת להפוך לקוסמים בעצמנו וזאת רק אם נבחר להתחבר אל ביטחוננו העצמי מתוך ידיעה ואמונה ברורה שיש בכוחנו לחולל את המפנה. עד לחודש אדר ( חודש נהפוך הוא) עדיין יש המון תהפוכות וטלטלות כמו למשל: בחירות או תהליך פוליטי/לאומי/בריאותי רב משמעות שיוצר מתוך הכאוס מצב חדש. החל מחודש אדר ב"ה יש שינוי חיובי מאוד במפה, שינוי שמעיד על כיוון חדש ותקווה חדשה שיש בכוחם להתחיל תהליך חיובי של צמיחה מחודשת…. אמן

טיפ לשנה טובה יותר: הקלף השנתי מעודד אותנו להתחבר לאמונה תמימה שאנחנו יכולים להתמודד מול כול אתגרי היקום. הקלף השנתי מעודד אותנו להימנע מדחינות וחוסר מעש שמעקבים את התפתחותנו הרוחנית וגורמים לסבל רב. הקלף השנתי מבטיח שהשילוב  בין אמונה תמימה ועשיה תמימה, יעניק לנו ב"ה את היכולת לזמן לתוך חיינו את האושר שאנו רוצים לילדנו ולנו. שנה טובה ואלוהים אתכם!!

ברוך אתה ה'… אשר קידשנו בקדושתו של אהרן, וציונו לברך את עמו ישראל באהבה".

יְבָרֶכְם ה' וְיִשְׁמֶרְכם.
יָאֵר ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וִיחֻנֵּכםָּ.
יִשָּׂא ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וְיַשֵּׂם לְכם שָׁלוֹם.
וְשָׂמוּ אֶת שְׁמִי עַל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וַאֲנִי אֲבָרֲכֵם.

שאו ברכה ואלוהים אתכם!!  

בענווה, בשלווה וברוח טובה

עוזי הכוהן

052-3646914

 

גלילה לראש העמוד

יש לכם שאלה לקלפים??

ייעוץ בעזרת התרולוגיה וקלפי הטארוט מבלי לצאת מהבית
דילוג לתוכן