ביאור ופיענוח קלפי הטארוט על פי רוח הגישה היהודית ובראי הקבלה

מודעות עצמית בעזרת קלפי הטארוט

בואו להביט למציאות בעיניים!!

ייעוץ והכוונה בעזרת קלפי הטארוט וברוח הגישה היהודית

מבית מדרשו של עוזי הכוהן

לצאת מעבדות לחירות להפוך את החושך לאור לצאת מהשואה לישועה לעלות מגולה לגאולה להפוך את המר למתוק להבין למה?, מה? ואיך?....

ב"ה לכול שאלה תשובה...

052-3646914

5/5

ברוכה הבאה תשפ"ד....!!

תפקידו של הקלף השנתי שלכם הוא לנחש בעבורכם את העתיד. תפקידו של הקלף השנתי הוא להעביר לכם מסר מאת בורא עולם! מסר שמספק לכם את כול הכלים והידע כיצד תוכלו במו ידכם להפוך את שנת תשפ"ד לשנה טובה בעבורכם. הקישו על המזל שלכם ובאו לגלות מה כתוב לכם בשנה הקרובה וכשאתם יודעים דברים מראש, תוכלו ב"ה להתארגן בהתאם…

שנזכה לשנה טוב ומתוקה. שנה של השפעה וחיבור לחיי החיים.

ב"ה שנה של שלום ושלווה רעות ואחווה

שנה טובה ואלוהים אתכם!!

עוזי הכוהן..

נסיך המטבעות
נסיך המטבעות הקלף השנתי של מזל טלה

מזל טלה – קלף נסיך המטבעות: שנת תשפ"ד חיובית בעבורכם זו שנה טובה לכול פעילות שבבסיסה קידום אישי ומקצועי. תשפ"ד מזמינה את בני מזל טלה לבחון את הדברים אשר קורים בחייהם בגדול. באופן כללי יש לכם נטייה להתמקד בפרטים הקטים אולם בשנה זו עליכם לראות את היער כולו ולא רק את העצים שמרכיבים אותו. הקלף השנתי שלכם מרמז על כך שבשנה זו אתם צועדים בכיוון חיובי שיאפשר לכם להתחיל דברים חדשים בעיקר בפאן המקצועי והחומרי.  בשנה זו יתרחשו התחלות חדשות בעיקר בנושאים חומריים והדבר יאפשרו לבני מזל טלה להכניס לחייהם קצת יותר יציבות כלכלית ושקט. זו שנה נהדרת לממש רעיונות פעולות שברצונכם לקדם. בשנה זו יהיה עליכם לאמץ גישה אסרטיבית, להימנע מדחיינות ומביקורתיות. טיפ לשנה טובה יותר: ללמוד את עוצמת הביחד!! שנה טובה ואלוהים אתכם!!

קלף המרכבה – הקלף השנתי של מזל שור

מזל שור – קלף המרכבה: שנת תשפ"ד מזמינה את בני מזל שור להתחבר אל מודעות עצמית על מנת להשיג שליטה על חייהם. על ידי תהליך של מודעות עצמית תוכלו בשנה זו לזכות במושכות של חייכם ולהתקדם לעבר הגשמת משאלות לבכם. הקלף השנתי שלכם מלמד על שנה מהותית שהדגש העיקרי שלה הוא על התפתחות אישית וצמיחה רוחנית. תשפ"ד היא שנה חיובית בעבורכם ונכונותכם לפעול בשיתוף עם הסובבים אתכם חשובה ביותר. לעוסקים באומנות על גווניה השונים צפויה בשנה זו ב"ה חשיפה ויצאה לאור שתאפר להם להביא לידי ביטוי את עשייתם. הימנעות מעקשנות וצרות אופקים תאפשר לכם להיחלץ ממשבר שאין בו כל צורך. טיפ לשנה טובה יותר: לוותר על שליטה בעולם. שנה טובה ואלוהים אתכם!!

5 המטבעות - שנתי
5 המטבעות הקלף השנתי של מזל תאומים

מזל תאומים – קלף 5 המטבעות: שנת תשפ"ד מזמינה אתכם בני מזל תאומים להעביר את המיקוד שלכם למה שיש לכם במקום למה שאין לכם. זו היא שנה מורכבת שיש להתנהל בה בזהירות העיקר מבחינה כלכלית וחומרית. בשנה זו תיתכן תחושת מחסור הן מחסור או היעדר ביטחון כלכלי והדבר ישפיע האופן ניכר על מצב הרוח ועל היחסים שלכם עם הסובבים אתכם. בשנה זו מחשוב מאוד להתנהל במתינות כלכלית ולהימנע מהוצאות מיותרות שאינם כורך המציאות. עוד מוסיף הקלף השנתי ומראה לנו שמצב הרוח שלכם נתון בשנה זו לשינויים רבים שיכולים להשפיע באופן שלילי על  מערכות יחסים ושותפויות שאותן אתם מנהלים. כדי להימנע מכך יהיה עליכם לסגל המון סבלנות ואורך רוח.  בשנה זו יש להקפיד ולהיזהר מנפילות וחבלות בעיקר בגפיים התחתונות. טיפ לשנה טובה יותר: להחליף מלחמה באהבה. שנה טובה ואלוהים אתכם!!

קלף המוות
קלף המוות הקלף השנתי של מזל סרטן

מזל סרטן – קלף המוות: שנת תשפ"ד מזמינה אתכם בני מזל סרטן לשחרר ולהוציא את הדברים שסיימו את תפקידם בחייכם וזאת על מנת לאפשר לדברים חדשים להיכנס לתוך חייכם. בשנה זו את מוזמנים להיפרד מדפוסים, אנשים או עיסוקים שאינם מאפשרים לכם להמשיך לגדול ולצמוח. בשנה זו צפויים לסרטנים דברים חדשים שיגיעו ויאפשרו להם להמשיך לגדול ולצמוח בעיקר מבחינה רוחנית. שנת תשפ"ד זו שנה רוחנית במהותה אך יחד עם זאת, נושאים שקשורים בכסף ובחוסן כלכלי יעסיקו אתכם. בשנה זו יש התמודדות אל מול חששות ופחדים שאין להם אחיזה במציאות אך הם עדיין משפעים על מצב הרוח באופן שלילי. חשוב לציין ששנת תשפ"ד היא שנת מעבר וסיום של תקופה וב"ה צפויה לכם תקופה אחרת, טובה יותר ובוגרת יותר. טיפ לשנה טובה יותר: להביט במראה ולהעיז לגדול!! שנה טובה ואלוהים אתכם!!

קלף התלוי
קלף התלוי הקלף השבועי של מזל אריה

מזל אריה – קלף התלוי: הקלף השנתי של בני מזל אריה מזמין אותם בשנה זו לוותר מתוך בחירה. תהליך של ויתור או הקרבה עצמית מתוך בחירה ומרצון חופשי, יאפשר לכם לזכות ברווח משמעותי יותר וחשוב יותר. בשנה זו האריות מוזמנים לגלות שיש גם דרכים אחרות להשיג את מה שהם רוצים. עוד מסיף הקלף השנתי וממליץ לאריות ליטול בשנה זו פסק זמן שיאפשר להם לערוך עם עצמם תהליך מחשבתי עמוק שיאפשר להם לסדר את הראש ולהגיע להארה כזו או אחרת שתסייע בידם להבין מה הם צרכים לעשות כדי לזמן לתוך חייהם את השינוי שאותו הם מבקשים. תשפ"ד זו שנה רוחנית במהותה ונושאים של צמיחה אישית, התפתחות רוחנית ולימודים עולים כעת על הפרק . טיפ לשנה טובה יותר: לקבל טעויות בקלות. שנה טובה ואלוהים אתכם!!

 

7 המטות
7 המטות הקלף השנתי של מזל בתולה

מזל בתולה – קלף 7 החרבות: קלף הטארוט שמייצג את בני מזל בתולה לשנת תשפ"ד הוא קלף שבע המטות. הקלף מזמין את בני מזל בתולה להתחבר בשנה זו לאומץ לב, להתחבר לאמונה ולמיומנויות שלהם וזאת על מנת שיוכלו להתמודד בהצלחה ובחוכמה עם כל האתגרים  והמכשולים שמצפים לכם בשנה זו. הדגש בשנה זו מופנה בעיקר כלפי העבודה והקרירה ובתחומים אלו יש להשקיע מאמצים רבים שב"ה יובילו לתוצאות חיוביות. זו היא שנת עשייה ופעלתנות ודינמיות יעזרו לכם להשיג את מבוקשכם. שנה טובה לכול העוסקים בהדרכה או לכול אלו שעומדים מול קהל כגון מלמדים/מורים, מרצים ומדרכים. היכולת להשפיע ולסחוף אחרים תאפשר לכם להתבלט ולקדם את עצמכם אח יחד עם זאת אתם חשופים בשנה זו לעין הרע ולכן גם קצת צניעות וענווה ישרתו אתכם. טיפ לשנה טובה יותר: לגלות סבלנות ולא לשכוח שהחיפזון מן השטן. שנה טובה ואלוהים אתכם!!

3 המטבעות
קלף 3 המטבעות הקלף השנתי של מזל מאזניים

מזל מאזניים – קלף 3 המטבעות: שנת תשפ"ד חיובית מאוד בעבורכם בעיקר מבחינה חומרית/כלכלית. הקלף השנתי שלכם מזמין אתכם להוציא אל האור דברים שעבדתם עליהם והשקעתם בהם מכיוון שכעת (בשנה זו) אתם יכולים לזכות בהערכה ובהוקרה על כול המאמצים אותם השקעתם. תשפ"ד תהה בעבור רבים מכם שנה של קטיפת פירות! כלומר: שנה של הפקת רווחים והשגים מפעולות ומעשים אותם ביצעתם בשנים שחלפו. בשנה זו הרשו לעצמכם להיפתח לדברים חדשים, לאומנות, לתרבות, לספורט ליצירה ללמידה ולהתפתחות אישית. המהות של שנה זו היא מהות חומרית והדבר יבוא לידי ביטוי בשיפור במצבכם כלכלי והחומרי כאחד. זו שנה מצוינות לכול דבר ועניין ואם תעשו את הדברים באמונה ב"ה גם תצליחו. טיפ לשנה טובה יותר: להסכים לקבל. שנה טובה ואלוהים אתכם!! 

אס הגביעים
אס הגביעים הקלף השנתי של מזל עקרב

מזל עקרב – קלף אס הגביעים: שנת תשפ"ד מזמינה את בני מזל עקרב לזרום מבחינה רגשית… מה זה אומר?? בשנה זו אתם פתוחים לאהבה ולכן זו היא שנה טובה ליצירת מערכות יחסים חדשות שהיו מאופיינות בהרבה אהבה וקשר רגשי, נפשי ורוחני טוב. חשוב לציין שגם מערכות יחסים קיימות יוכלו ליהנות מהאנרגיות הרגשיות ששורות בשנה זו במזל שלכם והדבר יבוא לידי ביטוי בהתקרבות או בהתחדשות  רגשית בתוך בקשר שכבר קיים. המהות של שנה זו היא מהות רוחנית ורגשית לכן בני מזל עקרב נדרשים להתחבר אל החלק הרגשי והאינטואיטיבי שקיים בהם על ידי לימודים או העשרה רוחנית כזו או אחרת. בנושאים שאינם בתחום הרגש כגון עבודה/פרנסה, יש לפעול מתוך הרגש ואז ב"ה הדברים יצליחו. תשפ"ד זו שנה נהדרת להתנדבות, לנתינה לאחר ולעצמכם כאחד לכן אל תהססו לפעול לתת ולהעניק אהבה לעצמכם ולסובבים אתכם.. טיפ לשנה טובה יותר: להגן על הגבולות שלכם.. שנה טובה ואלוהים אתכם!!

10 החרבות הקלף השנתי של מזל קשת

מזל קשת – 10 החרבות: העדר מוטיבציה וקושי להתחבר אל שמחה אמיתית גורם לכם בשנה זו להתנהל בצורה פסיבית וחסרת חיים/חשק. כדי להיחלץ ממצב זה, יהיה עליכם לדבק באור… מה זה אומר לדבוק באור?? להקפיד על הימנעות מחשיבה שלילית ומרחמים עצמיים. שנת תשפ"ד  מזמינה את בני מזל קשת לגלות שהחיים הם גלגל ולהיזכר שפעם אנו למעלה ופעם למטה. בשנה זו עליכם לגלות זהירות יתרה לבל תפגעו על ידי רכילות או עלבון כזה או אחר. חברים, בני משפחה ואנשים יגרמו לאכזבה לכן הקפידו לא לפתח ציפיות גבוההות מידי. מערכות יחסים רופפות שלא יקבלו טיפול ימצאו את עצמם על סף קריסה או סיום. חוסר זהירות בדרך וחוסר תשומת לב עלולים להוביל לפגיעה חלילה לכן הקפידו בשנה זו לא למהר ולהיזהר בדרך, בבית ובכלל. בשנה זו מומלץ מאוד בעבור הקשתיים לאזן את עצמם מבחינה אנרגטית על ידי טיפול כזה או אחר שיש באפשרותו להעניק לכם איזון וגם כוח להפיג עייפות וחוסר חשק. כמו כן, עליכם לטפח הערכה עצמית נאותה ולשפר את הדימוי העצמי שלכם הרשמה ללימודים או להעשרה כזו או אחרת יאפשרו לכם לעשות זאת. טיפ לשנה טובה יותר: למצוא את השקט בהמולה.. שנה טובה ואלוהים אתכם!

9 החרבות
9 החרבות הקלף השנתי של מזל גדי

מזל גדי – קלף 9 החרבות: הקלף השנתי של בני מזל גדי מזמין אותם בשנה הזו לראות את המציאות כפי שהיא ולהתמודד איתה ללא חשש. בשנה זו הגדיים נקראים לפעול, לעשות ולהזיז עניינים מתוך שמחה ולא מתוך עצבות.. בשנה זו אתם נדרשים להשקיע אנרגיות בעשייה ולא בדאגה… המון פחדים שאין להם כול אחיזה במציאות עשויים למנוע מכם לפעול בצורה נחושה. חשוב שתדעו שאתם הם אלו שתקבעו איך תראה השנה הזו ובמידה ותשכילו להתמודד בצורה יעילה עם הפחדים שלכם (שאין להם אחיזה במציאות) תוכלו ב"ה לעמוד מולם בהצלחה. המהות של שנה זו היא פסיכולוגית שמלמדת שלכוח המחשבה תהיה השפעה רבה על האופן שבו תראה תשפ"ד לטוב ולרע. ההבנה שמחשבה מייצרת מציאות ושאנו נמצאים במקום שבו נמצאות המחשבות שלנו חשובה מאוד לכן הקפידו בשנה זו לסגל את היכולת לנהל את המחשבות שלכם ולא להתנהל על ידם. בשנה זו עליכם להקפיד ולטפח הערכה עצמית ולשפר את הדימוי העצמי שלכם. הרשמה ללימודים או להעשרה כזו או אחרת יאפשרו לכם לעשות זאת. טיפ לשנה טובה יותר: לעשות סדר בדברים.. שנה טובה ואלוהים אתכם!!

אביר המטבעות
אביר המטבעות הקלף השנתי של מזל דלי

מזל דלי – קלף אביר במטבעות: שנת תשפ"ד חיובית בעבורכם. בשנה זו בני מזל דלי מוזמנים "לתת גז" ולהתקדם. זו שנה טובה למימוש רעיונות עסקיים והוצאתם מהכוח אל הפעול. המהות של השנה הזו היא מהות חומרית והדבר יבוא לידי ביטוי בשיפור ניכר בתחושת הביטחון בכלכלי והחומרי כאחד. חשוב מאוד בשנה הזו להימנע עד כמה שניתן מדחיינות והססנות ההבנה והאמונה שיש לכם את כל מה שדרוש כדי להצליח תאפשר לכם ב"ה לעשות זאת. תשפ"ד מאפשרת לרבים מכם לפתח קרירה ולהאיץ את הקידום המקצועי שלכם וכול שאתם צרכים לעשות הוא להעיז!! ולהאמין בעצמכם. בנושאים רגשים כגון: זוגיות ממליץ הקלף השנתי לפעול באופן שכלתני ולאמץ גישה פרקטית ומעשית . טיפ לשנה טובה יותר: להחליף צריך ברוצה.. שנה טובה ואלוהים אתכם!!

קלף המגדל - קלף שנתי
קלף המגדל הקלף השנתי של מזל דגים

מזל דגים – קלף המגדל: שנת תשפ"ד היא שנה עמוסה הסחות דעת ולכן יש להתנהל בה בזהירות ואיטיות. בשנה זו על הדגים לקבל את השינויים שמתרחשים כעת בחייהם באהבה (וגם אם הם אינם קלים או מובנים להם.) באופן כללי: שינויים שנכפים עליכם מבחוץ מאלצים אתכם בשנה זו לפעול לא כמו שהייתם רוצים או בוחרים. חשוב שתדעו שבשינויים הללו הגם שהם לא קלים, טמון זרע להצלחה עתידית וזה יקרה אם תשכילו למצוא את התרומה החיובית שצומחת לכם משינויים אלו. בשנה זו עליכם להיזהר מנפילות ומתאונות הן בבית והן מחוצה לו. מערכות יחסים רופפות עלולות למצוא את עצמם במשבר שיצריך טיפול. בנוסף מוסיף הקלף השנתי ומזהיר שיש להתנהל בשנה זו באחריות כלכלית ואף להצטמצם במעט. אצל חלקכם תחושת הביטחון שמקום העבודה מעניק מתערערת ויש לקחת בחשבון שמקום העבודה כבר אינו יציב כבעבר. טיפ לשנה טובה יותר: להתחבר אל הילד שבכם.. שנה טובה ואלוהים אתכם!!

נסיך המטבעות
נסיך המטבעות הקלף השנתי של מזל טלה

מזל טלה – קלף נסיך המטבעות: שנת תשפ"ד חיובית בעבורכם זו שנה טובה לכול פעילות שבבסיסה קידום אישי ומקצועי. תשפ"ד מזמינה את בני מזל טלה לבחון את הדברים אשר קורים בחייהם בגדול. באופן כללי יש לכם נטייה להתמקד בפרטים הקטנים אולם בשנה זו עליכם לראות את היער כולו ולא רק את העצים שמרכיבים אותו. הקלף השנתי שלכם מרמז על כך שבשנה זו אתם צועדים בכיוון חיובי שיאפשר לכם להתחיל דברים חדשים בעיקר בפן המקצועי והחומרי.  בשנה זו יתרחשו התחלות חדשות בעיקר בנושאים חומריים והדבר יאפשרו לבני מזל טלה להכניס לחייהם קצת יותר יציבות כלכלית ושקט. זו שנה נהדרת לממש רעיונות פעולות שברצונכם לקדם. בשנה זו יהיה עליכם לאמץ גישה אסרטיבית, להימנע מדחיינות ומביקורתיות. טיפ לשנה טובה יותר: ללמוד את עוצמת הביחד!! שנה טובה ואלוהים אתכם!!

קלף המרכבה – הקלף השנתי של מזל שור

מזל שור – קלף המרכבה: שנת תשפ"ד מזמינה את בני מזל שור להתחבר אל מודעות עצמית על מנת להשיג שליטה על חייהם. על ידי תהליך של מודעות עצמית תוכלו בשנה זו לזכות במושכות של חייכם ולהתקדם לעבר הגשמת משאלות לבכם. הקלף השנתי שלכם מלמד על שנה מהותית שהדגש העיקרי שלה הוא על התפתחות אישית וצמיחה רוחנית. תשפ"ד היא שנה חיובית בעבורכם ונכונותכם לפעול בשיתוף עם הסובבים אתכם חשובה ביותר. לעוסקים באומנות על גווניה השונים צפויה בשנה זו ב"ה חשיפה ויצאה לאור שתאפר להם להביא לידי ביטוי את עשייתם. הימנעות מעקשנות וצרות אופקים תאפשר לכם להיחלץ ממשבר שאין בו כל צורך. טיפ לשנה טובה יותר: לוותר על שליטה בעולם. שנה טובה ואלוהים אתכם!!

5 המטבעות - שנתי
5 המטבעות הקלף השנתי של מזל תאומים

מזל תאומים – קלף 5 המטבעות: שנת תשפ"ד מזמינה אתכם בני מזל תאומים להעביר את המיקוד שלכם למה שיש לכם במקום למה שאין לכם. זו היא שנה מורכבת שיש להתנהל בה בזהירות העיקר מבחינה כלכלית וחומרית. בשנה זו תיתכן תחושת מחסור הן מחסור או היעדר ביטחון כלכלי והדבר ישפיע האופן ניכר על מצב הרוח ועל היחסים שלכם עם הסובבים אתכם. בשנה זו משוב מאוד להתנהל במתינות כלכלית ולהימנע מהוצאות מיותרות שאינם כורך המציאות. עוד מוסיף הקלף השנתי ומראה לנו שמצב הרוח שלכם נתון בשנה זו לשינויים רבים שיכולים להשפיע באופן שלילי על  מערכות יחסים ושותפויות שאותן אתם מנהלים. כדי להימנע מכך יהיה עליכם לסגל המון סבלנות ואורך רוח.  בשנה זו יש להקפיד ולהיזהר מנפילות וחבלות בעיקר בגפיים התחתונות. טיפ לשנה טובה יותר: להחליף מלחמה באהבה. שנה טובה ואלוהים אתכם!!

מזל סרטן תחזית תרולגית שנתית - תשפ"ד

קלף המוות
קלף המוות הקלף השנתי של מזל סרטן

מזל סרטן – קלף המוות: שנת תשפ"ד מזמינה אתכם בני מזל סרטן לשחרר ולהוציא את הדברים שסיימו את תפקידם בחייכם וזאת על מנת לאפשר לדברים חדשים להיכנס לתוך חייכם. בשנה זו את מוזמנים להיפרד מדפוסים, אנשים או עיסוקים שאינם מאפשרים לכם להמשיך לגדול ולצמוח. בשנה זו צפויים לסרטנים דברים חדשים שיגיעו ויאפשרו להם להמשיך לגדול ולצמוח בעיקר מבחינה רוחנית. שנת תשפ"ד זו שנה רוחנית במהותה אך יחד עם זאת, נושאים שקשורים בכסף ובחוסן כלכלי יעסיקו אתכם. בשנה זו יש התמודדות אל מול חששות ופחדים שאין להם אחיזה במציאות אך הם עדיין משפעים על מצב הרוח באופן שלילי. חשוב לציין ששנת תשפ"ד היא שנת מעבר וסיום של תקופה וב"ה צפויה לכם תקופה אחרת, טובה יותר ובוגרת יותר. טיפ לשנה טובה יותר: להביט במראה ולהעז לגדול!! שנה טובה ואלוהים אתכם!!

מזל אריה תחזית תרולוגית שנתית - תשפ"ד

קלף התלוי
קלף התלוי הקלף השבועי של מזל אריה

מזל אריה – קלף התלוי: הקלף השנתי של בני מזל אריה מזמין אותם בשנה זו לוותר מתוך בחירה. תהליך של ויתור או הקרבה עצמית מתוך בחירה ומרצון חופשי, יאפשר לכם לזכות ברווח משמעותי יותר וחשוב יותר. בשנה זו האריות מוזמנים לגלות שיש גם דרכים אחרות להשיג את מה שהם רוצים. עוד מסיף הקלף השנתי וממליץ לאריות ליטול בשנה זו פסק זמן שיאפשר להם לערוך עם עצמם תהליך מחשבתי עמוק שיאפשר להם לסדר את הראש ולהגיע להארה כזו או אחרת שתסייע בידם להבין מה הם צרכים לעשות כדי לזמן לתוך חייהם את השינוי שאותו הם מבקשים. תשפ"ד זו שנה רוחנית במהותה ונושאים של צמיחה אישית, התפתחות רוחנית ולימודים עולים כעת על הפרק . טיפ לשנה טובה יותר: לקבל טעויות בקלות. שנה טובה ואלוהים אתכם!!

מזל בתולה תחזית תרולוגית שנתית - תשפ"ד

7 המטות
7 המטות הקלף השנתי של מזל בתולה

מזל בתולה – קלף 7 החרבות: קלף הטארוט שמייצג את בני מזל בתולה לשנת תשפ"ד הוא קלף שבע המטות. הקלף מזמין את בני מזל בתולה להתחבר בשנה זו לאומץ לב, להתחבר לאמונה ולמיומנויות שלהם וזאת על מנת שיוכלו להתמודד בהצלחה ובחוכמה עם כל האתגרים  והמכשולים שמצפים לכם בשנה זו. הדגש בשנה זו מופנה בעיקר כלפי העבודה והקרירה ובתחומים אלו יש להשקיע מאמצים רבים שב"ה יובילו לתוצאות חיוביות. זו היא שנת עשייה ופעלתנות ודינמיות יעזרו לכם להשיג את מבוקשכם. שנה טובה לכול העוסקים בהדרכה או לכול אלו שעומדים מול קהל כגון מלמדים/מורים, מרצים ומדרכים. היכולת להשפיע ולסחוף אחרים תאפשר לכם להתבלט ולקדם את עצמכם אח יחד עם זאת אתם חשופים בשנה זו לעין הרע ולכן גם קצת צניעות וענווה ישרתו אתכם. טיפ לשנה טובה יותר: לגלות סבלנות ולא לשכוח שהחיפזון מן השטן. שנה טובה ואלוהים אתכם!!

מזל מאזניים תחזית תרולוגית שנתית - תשפ"ד

3 המטבעות
קלף 3 המטבעות הקלף השנתי של מזל מאזניים

מזל מאזניים – קלף 3 המטבעות: שנת תשפ"ד חיובית מאוד בעבורכם. הקלף השנתי שלכם מזמין אתכם להוציא אל האור דברים שעבדתם עליהם והשקעתם בהם מכיוון שכעת (בשנה זו) אתם יכולים לזכות בהערכה ובהוקרה על כול המאמצים אותם השקעתם. תשפ"ד תהה בעבור רבים מכם שנה של קטיפת פירות! כלומר: שנה של הפקת רווחים והישגים מפעולות ומעשים אותם ביצעתם בשנים שחלפו. בשנה זו הרשו לעצמכם להיפתח לדברים חדשים, לאומנות, לתרבות, לספורט ליצירה ללמידה ולהתפתחות אישית. המהות של שנה זו היא מהות חומרית והדבר יבוא לידי ביטוי בשיפור במצבכם כלכלי והחומרי כאחד. זו שנה מצוינות לכול דבר ועניין ואם תעשו את הדברים באמונה ב"ה גם תצליחו. טיפ לשנה טובה יותר: להסכים לקבל. שנה טובה ואלוהים אתכם!!

מזל עקרב תחזית תרולוגית שנתית - תשפ"ד

אס הגביעים
אס הגביעים הקלף השנתי של מזל עקרב

מזל עקרב – קלף אס הגביעים: שנת תשפ"ד מזמינה את בני מזל עקרב לזרום מבחינה רגשית… מה זה אומר?? בשנה זו אתם פתוחים לאהבה ולכן זו היא שנה טובה ליצירת מערכות יחסים חדשות שהיו מאופיינות בהרבה אהבה וקשר רגשי, נפשי ורוחני טוב. חשוב לציין שגם מערכות יחסים קיימות יוכלו ליהנות מהאנרגיות הרגשיות ששורות בשנה זו במזל שלכם והדבר יבוא לידי ביטוי בהתקרבות או בהתחדשות  רגשית בתוך בקשר שכבר קיים. המהות של שנה זו היא מהות רוחנית ורגשית לכן בני מזל עקרב נדרשים להתחבר אל החלק הרגשי והאינטואיטיבי שקיים בהם על ידי לימודים או העשרה רוחנית כזו או אחרת. בנושאים שאינם בתחום הרגש כגון עבודה/פרנסה, יש לפעול מתוך הרגש ואז ב"ה הדברים יצליחו. תשפ"ד זו שנה נהדרת להתנדבות, לנתינה לאחר ולעצמכם כאחד לכן אל תהססו לפעול לתת ולהעניק אהבה לעצמכם ולסובבים אתכם.. טיפ לשנה טובה יותר: להגן על הגבולות שלכם.. שנה טובה ואלוהים אתכם!!

10 החרבות הקלף השנתי של מזל קשת

מזל קשת – 10 החרבות: העדר מוטיבציה וקושי להתחבר אל שמחה אמיתית גורם לכם בשנה זו להתנהל בצורה פסיבית וחסרת חיים/חשק. כדי להיחלץ ממצב זה, יהיה עליכם לדבק באור… מה זה אומר לדבוק באור?? להקפיד על הימנעות מחשיבה שלילית ומרחמים עצמיים. שנת תשפ"ד  מזמינה את בני מזל קשת לגלות שהחיים הם גלגל ולהיזכר שפעם אנו למעלה ופעם למטה. בשנה זו עליכם לגלות זהירות יתרה לבל תפגעו על ידי רכילות או עלבון כזה או אחר. חברים, בני משפחה ואנשים יגרמו לאכזבה לכן הקפידו לא לפתח ציפיות גבוהות מידי. מערכות יחסים רופפות שלא יקבלו טיפול ימצאו את עצמם על סף קריסה או סיום. חוסר זהירות בדרך וחוסר תשומת לב עלולים להוביל לפגיעה חלילה לכן הקפידו בשנה זו לא למהר ולהיזהר בדרך, בבית ובכלל. בשנה זו מומלץ מאוד בעבור הקשתיים לאזן את עצמם מבחינה אנרגטית על ידי טיפול כזה או אחר שיש באפשרותו להעניק לכם איזון וגם כוח להפיג עייפות וחוסר חשק. כמו כן, עליכם לטפח הערכה עצמית נאותה ולשפר את הדימוי העצמי שלכם הרשמה ללימודים או להעשרה כזו או אחרת יאפשרו לכם לעשות זאת. טיפ לשנה טובה יותר: למצוא את השקט בהמולה.. שנה טובה ואלוהים אתכם!

9 החרבות
9 החרבות הקלף השנתי של מזל גדי

מזל גדי – קלף 9 החרבות: הקלף השנתי של בני מזל גדי מזמין אותם בשנה הזו לראות את המציאות כפי שהיא ולהתמודד איתה ללא חשש. בשנה זו הגדיים נקראים לפעול, לעשות ולהזיז עניינים מתוך שמחה ולא מתוך עצבות.. בשנה זו אתם נדרשים להשקיע אנרגיות בעשייה ולא בדאגה… המון פחדים שאין להם כול אחיזה במציאות עשויים למנוע מכם לפעול בצורה נחושה. חשוב שתדעו שאתם הם אלו שתקבעו איך תראה השנה הזו ובמידה ותשכילו להתמודד בצורה יעילה עם הפחדים שלכם (שאין להם אחיזה במציאות) תוכלו ב"ה לעמוד מולם בהצלחה. המהות של שנה זו היא פסיכולוגית שמלמדת שלכוח המחשבה תהיה השפעה רבה על האופן שבו תראה תשפ"ד לטוב ולרע. ההבנה שמחשבה מייצרת מציאות ושאנו נמצאים במקום שבו נמצאות המחשבות שלנו חשובה מאוד לכן הקפידו בשנה זו לסגל את היכולת לנהל את המחשבות שלכם ולא להתנהל על ידם. בשנה זו עליכם להקפיד ולטפח הערכה עצמית ולשפר את הדימוי העצמי שלכם. הרשמה ללימודים או להעשרה כזו או אחרת יאפשרו לכם לעשות זאת. טיפ לשנה טובה יותר: לעשות סדר בדברים.. שנה טובה ואלוהים אתכם!!

מזל דלי תחזית תרולוגית שנתית - תשפ"ד

אביר המטבעות
אביר המטבעות הקלף השנתי של מזל דלי

מזל דלי – קלף אביר במטבעות: שנת תשפ"ד חיובית בעבורכם. בשנה זו בני מזל דלי מוזמנים "לתת גז" ולהתקדם. זו שנה טובה למימוש רעיונות עסקיים והוצאתם מהכוח אל הפעול. המהות של השנה הזו היא מהות חומרית והדבר יבוא לידי ביטוי בשיפור ניכר בתחושת הביטחון הכלכלי והחומרי כאחד. חשוב מאוד בשנה הזו להימנע עד כמה שניתן מדחיינות והססנות ההבנה והאמונה שיש לכם את כל מה שדרוש כדי להצליח תאפשר לכם ב"ה לעשות זאת. תשפ"ד מאפשרת לרבים מכם לפתח קרירה ולהאיץ את הקידום המקצועי שלכם וכול שאתם צרכים לעשות הוא להעיז!! ולהאמין בעצמכם. בנושאים רגשים כגון: זוגיות ממליץ הקלף השנתי לפעול באופן שכלתני ולאמץ גישה פרקטית ומעשית . טיפ לשנה טובה יותר: להחליף צריך ברוצה.. שנה טובה ואלוהים אתכם!!

מזל דגים תחזית תרולוגית שנתית - תשפ"ד

קלף המגדל - קלף שנתי
קלף המגדל הקלף השנתי של מזל דגים

מזל דגים – קלף המגדל: שנת תשפ"ד היא שנה עמוסה הסחות דעת ולכן יש להתנהל בה בזהירות ואיטיות. בשנה זו על הדגים לקבל את השינויים שמתרחשים כעת בחייהם באהבה (וגם אם הם אינם קלים או מובנים להם.) באופן כללי: שינויים שנכפים עליכם מבחוץ מאלצים אתכם בשנה זו לפעול לא כמו שהייתם רוצים או בוחרים. חשוב שתדעו שבשינויים הללו הגם שהם לא קלים, טמון זרע להצלחה עתידית וזה יקרה אם תשכילו למצוא את התרומה החיובית שצומחת לכם משינויים אלו. בשנה זו עליכם להיזהר מנפילות ומתאונות הן בבית והן מחוצה לו. מערכות יחסים רופפות עלולות למצוא את עצמם במשבר שיצריך טיפול. בנוסף מוסיף הקלף השנתי ומזהיר שיש להתנהל בשנה זו באחריות כלכלית ואף להצטמצם במעט. אצל חלקכם תחושת הביטחון שמקום העבודה מעניק מתערערת ויש לקחת בחשבון שמקום העבודה כבר אינו יציב כבעבר. טיפ לשנה טובה יותר: להתחבר אל הילד שבכם.. שנה טובה ואלוהים אתכם!!

יְבָרֶכְם ה' וְיִשְׁמֶרְכם.
יָאֵר ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וִיחֻנֵּכםָּ.
יִשָּׂא ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וְיַשֵּׂם לְכם שָׁלוֹם.
וְשָׂמוּ אֶת שְׁמִי עַל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וַאֲנִי אֲבָרֲכֵם.
 

שאו ברכה, שנה טובה ואלוהים אתכם!!  

בענווה, בשלווה ובעין טובה

עוזי הכוהן

052-3646914

גלילה לראש העמוד

יש לכם שאלה לקלפים??

ייעוץ בעזרת התרולוגיה וקלפי הטארוט לקבל תשובות מבלי לצאת מהבית!!
דילוג לתוכן