ביאור ופיענוח קלפי הטארוט על פי רוח הגישה היהודית ובראי הקבלה

מודעות עצמית בעזרת קלפי הטארוט

בואו להביט למציאות בעיניים!!

ייעוץ והכוונה בעזרת קלפי הטארוט וברוח הגישה היהודית

מבית מדרשו של עוזי הכוהן

לצאת מעבדות לחירות להפוך את החושך לאור לצאת מהשואה לישועה לעלות מגולה לגאולה להפוך את המר למתוק להבין למה?, מה? ואיך?....

ב"ה לכול שאלה תשובה...

052-3646914

5/5

תָרולוגיה - פיענוח ובאיור קלפי הטארוט ברוח הגישה היהודית..

תחזית שבועית על פי התרולוגיה וקלפי הטארוט לשבוע שבין – 06/10/23 ועד –  12/10/23.

קלף הכח
קלף הכוח הקלף השבועי של מזל דגים

דגים: בעבור רבים מבניי מזל דגים הו שבוע חיובי במהותו. הדגש של השבוע הקרוב מדבר על עוצמת הרכות דבר זה בא ללמד אתכם, שבשימוש בכוחות עדינים ורכים תוכלו ב"ה להשיג יותר מאשר שימוש בכוחנות ובתוקפנות. ועל זה אמרו חז"ל:" לשון רכה תשבר גרם." באופן כללי: הרבה זמן אתם מנסים ורוצים לקדם עניין כזה או אחר בחייכם אבל רצון לחוד ומעשים לחוד ורוב התוכניות שלכם נשארות על לוח השרטוט. כדי להפוך חזון למציאות יהיה עליכם לפעול ממקום נחרץ יותר ואחראי יותר. עליכם להבין כי לעתים קרובות מידי אנחנו מפספסים הזדמנויות לצמיחה משום שאנו חושבים ואומרים לעצמנו: "אני לא מסוגל", "זה דורש יותר מידי מאמץ." חשיבה זו מונעת מכם את היכולת לנצל את הפוטנציאל הגלום בכם וחבל!! כספים: לאחרונה התחלתם בישומו של תהליך חדש בחייכם שאמור ב"ה לשפר את מצבכם הכלכלי ואת היכולת שלכם להניב רווחים כספיים. בלבכם, יש חששות ולכן ההתקדמות שלכם היא זהירה ואיטית מדי. הקלפים מצביעים על כך שעליכם להעיז קצת יותר ולבצע מהלכים בצורה יותר החלטית, מהירה ונחושה. זוגיות: בשבוע זה התקשורת הזוגית לוקה בחסר ויש צורך ללמוד כיצד לתקשר עם בן הזוג מבלי לאבד אותו. הקלף השבועי שלכם מלמד, שברכות ובנועם תשיגו יותר מאשר בשימוש בכוח וכוחניות. לנשואים: אתם מרגישים כבויים וכהים ומושגים כמו תשוקה, להט, חשק ומוטיבציה שהיו בעבר מנת חלקכם אינם באים עוד לידי ביטוי הולם בזוגיותכם. תהליך זה של התקררות רגשית גורם לריחוק ולמתחים. המסר שגלום בתהליך זה בא להעיר את עיניכם ולומר שיש דברים בזוגיות שלכם שזקוקים בדחיפות לטיפול ועליכם לפעול בעניין. לרווקים: חשוב לזכור שמוות וחיים ביד הלשון. דיבור נכון ותקשורת בונה יחזקו קשרים קיימים. למתחתנים: חשוב לזכור שהמטרה היא איננה החתונה אלא נישואין ולכן רצוי מאוד להיות נכון לקבל הכוונה זוגיות שתיתן לכם את הכלים הדרושים ליצירת זוגיות איתנה. שבוע מוצלח, חג שמחת תורה שמח ואלוהים אתכם!!

 

הכוונה רוחנית: המגע הוא דרך ייחודית שבה אנו מתקרבים זה לזה, מבטאים אהבה, תמיכה ושמחה. הוא מסוגל להעניק לנו תחושות של בטחון, בריאות וחיבור חברתי. כשאנו מתקשרים עם מישהו במגע חם ואנושי, אנחנו מועברים מידי למצב רוח טוב ומרגישים מעודדים. אז בואו נזכור לתת חיבוקים, נשים יד על הכתף של חבר ונעניק תמיכה חזקה. המגע יכול לשנות את חיינו ואת חיי האנשים שסובבים אותנו. אז בואו תיהנו מהמגע החמים והחיבור האנושי!"

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"יִהְיוּ לְרָצון אִמְרֵי פִי וְהֶגְיון לִבִּי לְפָנֶיךָ. ה' צוּרִי וְגואֲלִי"

"הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי"

 בענווה, בשלווה ובעין טובה

שתפו את התחזית השבועית עם בני מזל דגים שאתם מכרים ועם חברים נוספים..

Facebook
Twitter
Telegram
Email
WhatsApp
ייעוץ רוחני מרחוק בעזרת התרולוגיה וקלפי הטארוט..

אשקלון

רחוב כרמל 8/15

כנסו לדף שלנו ...

גלילה לראש העמוד

יש לכם שאלה לקלפים??

ייעוץ בעזרת התרולוגיה וקלפי הטארוט לקבל תשובות מבלי לצאת מהבית!!
דילוג לתוכן