קלף הטארוט שמייצג את האנרגיות ואת האווירה הכלילית בשנת תשפ"ב על פי התָרולוגיה…

מבית מדרשו של עוזי הכוהן…

4 החרבות הקלף השנתי לתשפ"ב
4 החרבות קלף הטארוט לשנת תשפ"ב
4 החרבות הקלף השנתי לתשפ"ב
4 החרבות הקלף השנתי לשנת תשפ"ב

באופן כללי מספרי ה – 4 בתרולוגיה מסמלים: על הגשמה, על מעשיות על יציבות וביטחון כול אלו בדגש לטווח ארוך. צורת הריבוע היא יציבה וחזקה ולכן מספרי ה 4 יכולים לסמל על צמיחה או על קיפאון בדגש על הטווח הארוך. במקרה שלנו בתשפ"ב קלף 4 החרבות מסמל על קיפאון כללי, על השהייה, המתנה ומנוחה שנכפתה לטווח ארוך.

 

קלף 4 החרבות מלמד כי שנת תשפ"ב היא איננה שנה קלה. זו שנה של האטת הקצב, שנה של קיפאון, של דשדוש והעדר צמיחה במגוון תחומים. בשנה זו אין כמעט התקדמות ורוב רובה של השנה יוקצה להמתנה, הפוגה ולקיחת פסק זמן שנכפה עלינו לאחר תקופה קשה וסוערת של מאמץ ולחץ שגורמים לקושי בקבלת החלטות. בתשפ"ב סדרי העדיפות משתנים מצמיחה והתקדמות לאדישות, קיבעון והתגוננות. בשנה זו יתכן ונחווה נידוי מדיני וקיפאון פוליטי/מדיני שיכפה עלינו מבחוץ. בשנה זו יתכנו סכסוכים פנימיים וחיצוניים שיגררו אותנו לתחושות לא נעימות ולהעדר תחושת ביטחון במנהיגים ובדרך שאנו צועדים. תחושת הניתוק וחוסר האימון בין האזרח והממשל תגבר ותחושת הפילוג החברתי והמחנאות בין חלקי העם עולים בשנה זו מדרגה. שנה של המשך התמודדות אל מול מגפת הקורונה על הזנים השונים שלה. בנוסף למגפת הקורונה נראה התמודדות אל מול חולי חברתי, חולי כלכלי, חולי בריאותי וקשיי מחייה. בשנה זו היוקר יאמיר והפערים החברתיים מתעצמים ורבים ימצאו עצמם מתקשים להתחבר בשנה זו אל שמחת החיים הפשוטה. זו שנה של חשיבה ודשדוש ולא של עשייה ופריצה. בשנה זו יש להיות ערניים כדי לא להיגרר למאבקים חיצוניים ופנימיים כאחד.

 

 

לסיכום: קלף ארבע חרבות הוא קלף המצביע על מצוקה, אבל גם מציע דרכים להחלים. שנת תשפ"ב היא איננה שנה קלה מעט נחת הרבה דאגות. זו אינה שנה של צמיחה וקטיפת פירות. תשפ"ב היא איננה שנה של פריצת גבולות ולא של חדשנות. יחד עם זאת, הקלף השנתי 4 החרבות ממליץ לנצל את שנת תשפ"ב לצורך אגירת כוחות והטענת מצברים. אם כבר הכול תקוע וזז ממש לאט, אז בוא וניקח כולם פסק זמן מהכעס ומהכאוס ובמקום להתנצח, לריב ולהסתכסך נתחבר כולנו יחד לאמונה בעצמנו ובבורא עולם ויחד נשתדל כולנו לשמר את הקיים ולהגן על מה שהשגנו בעמל רב בשנים שחלפו לבל יובד או יעלם עקב פלגנות, חוסר מעש, זלזול ומאבקי כבוד ואגו.

שאלוהים ישמור אותנו מכול רע ובעזרת השם נעשה וגם נצליח…. אמן!!

שנה טובה ואלוהים אתכם!!

 

ברוך אתה ה'… אשר קידשנו בקדושתו של אהרן, וציונו לברך את עמו ישראל באהבה".

 יְבָרֶכְם ה' וְיִשְׁמֶרְכם.
יָאֵר ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וִיחֻנֵּכםָּ.
יִשָּׂא ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וְיַשֵּׂם לְכם שָׁלוֹם.
וְשָׂמוּ אֶת שְׁמִי עַל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וַאֲנִי אֲבָרֲכֵם".

שאו ברכה, שנה טובה ואלוהים אתכם!! 

בענווה, בשלווה ובעין טובה

עוזי הכוהן

052-3646914

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מה זה תָרולוגיה ?

גלילה לראש העמוד

יש לכם שאלה לקלפים??

ייעוץ בעזרת התרולוגיה וקלפי הטארוט מבלי לצאת מהבית
דילוג לתוכן