"יבָרֶכְם ה' וְיִשְׁמֶרְכם.

 יָאֵר ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וִיחֻנֵּכםָּ. 

יִשָּׂא ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וְיַשֵּׂם לְכם שָׁלוֹם. 

וְשָׂמוּ אֶת שְׁמִי עַל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וַאֲנִי אֲבָרֲכֵם."


"הַטּוּ אָזְנְכֶם וּלְכוּ אֵלַי שִׁמְעוּ וּתְחִי נַפְשְׁכֶם…."

באיור ופיענוח של קלפי הטארוט לפי היהדות ובאור הקבלה

מה זה תָרולוגיה?

תָרולוגיה: זו היא תורה לפיענוח של קלפי הטארוט על פי רוח הגישה היהודית ולפי המקורות הקבליים וחכמת התודעה והגישה היהודית.
תרולוגיה היא למעשה מודעות עצמית ודרך חיים שבבסיסה נמצאים שלושה מרכבים עיקריים.

⦁ אהבת האל ואמונה באחדותו,
⦁ אהבת האדם וכול חי
⦁ אהבת העולם והבנתו מבחינה רוחנית ועל פי רוח הגישה היהודית (לא מדובר בדת)

תרולוגיה זו דרך נעימה להכיר את אלוהים

 

לאהוב את השם

התרולוגיה תורת קלפי הטארוט לפי המקורות הקבליים וכחמת התודעה והגישה היהודית, היא למעשה, ראיית הנולד שלא מתוך נבואה או כוח מיסטי, אלא מתוך מחשבה לוגית, כוללת ומעמיקה שיוצרת ידע, חוכמה וראייה מפוקחת וצלולה שמובילה את הנעזר בה לדרך המלך. ביהדות הדגש הוא באיסור על חיזוי העתיד ולא על ראייתו. יש הבדל גדול בין לחזות מה יהיה – לנחש/להתנבא (לצערי, זהו השימוש המקובל בקלפים) לבין לראות ולדעת בוודאות מה יהיה ולא מכוח נבואה, אלה מכוח בריאה, יצירה ועשייה מושכלת של כחומה, בינה ודעת שהם שלושת הספרות העליונות בעשר הספרות של עץ החיים הקבלי. התרולוגיה מאפשרת לנו להבין את עצמנו ואת העולם שסובב אותנו (דע מאיין אתה בא…) ובכך לממש את היכולות שטמונות בנו בכול תחום. התרולוגיה, היא דרך חיים וחכמת חיים אמתית, שנשענת ונסמכת על ודאות והיא איננה חוזה ומנחשת את העתיד. אלה מעצבת ובונה אותו בהתאם להיגיינה הרוחנית והמעשית שאתם בוחרים להכיל על חייכם. ומתוך לקיחת אחריות, הבנה צלולה וידיעה ברורה, מעניקה התרולוגיה את היכולת והזכאות לכל אדם להיות תמים עם אלוהיו. ובכך, לרתום את כל כוחות הבריאה ואת עוצמת היקום לעגלת חייו!  

אנשים רבים מגלים עניין רב בכול הקשור לתורת התרולוגיה . הידע הרב ששאוב מעולם התוכן היהודי בשילוב המסרים המרתקים שגלומים בתורת קלפי הטארוט,  מאפשרים ויוצרים את היכולת להפוך את החושך לאור, את המר למתוק ואת העופרת לזהב. תהליך זה של היכולת לברוא, יוצר בלב האנשים סקרנות רבה ורצון עז ללמוד ולהכיר את התורה העתיקה הזו על בוריה ובכך ב"ה להוציא את נפשם מעבדות לחירות ואת נשמתם להעלות מגולה לגאולה….

התרולוגיה מאפשרת לנו להבין את עצמנו ואת העולם שסובב אותנו (דע מאיין אתה בא…) ובכך לממש את היכולות שטמונות בנו בכול תחום. התרולוגיה, היא דרך חיים וחכמת חיים אמיתית, שנשענת ונסמכת על ודאות והיא איננה חוזה ומנחשת את העתיד. אלה מעצבת ובונה אותו בהתאם להיגיינה הרוחנית והמעשית שאתם בוחרים להכיל על חייכם. ומתוך לקיחת אחריות, הבנה צלולה וידיעה ברורה, מעניקה התרולוגיה את היכולת והזכאות לכל אדם להיות תמים עם אלוהיו. ובכך, לרתום את כל כוחות הבריאה ואת עוצמת היקום לעגלת חייו!

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"יִהְיוּ לְרָצון אִמְרֵי פִי וְהֶגְיון לִבִּי לְפָנֶיךָ. ה' צוּרִי וְגואֲלִי"

"הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי"

בענווה, בשלווה וברוח טובה

עוזי הכוהן

052-3646914