- תרולוגיה - פענוח קלפי הטארוט על פי רוח הגישה היהודית מבית מדרשו של עוזי הכוהן... להפוך את החושך לאור! להפוך את המר למתוק! לצאת מעבדות לחירות! לחוות הארה לבצע שינוי...

"יבָרֶכְם ה' וְיִשְׁמֶרְכם.

יָאֵר ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וִיחֻנֵּכםָּ.

יִשָּׂא ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וְיַשֵּׂם לְכם שָׁלוֹם.

וְשָׂמוּ אֶת שְׁמִי עַל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וַאֲנִי אֲבָרֲכֵם."


"הַטּוּ אָזְנְכֶם וּלְכוּ אֵלַי שִׁמְעוּ וּתְחִי נַפְשְׁכֶם…."

ייעוץ רוחני מרחוק...

"דאגה בלב איש ישיחנה" כך אמר והמליץ שלמה המלך החכם באדם....

לכולנו יש טלפון (לפחות אחד), וכולנו צריכים מעת לעת להתייעץ עם מישהו שיכול לעזור לנו בעת משבר ולתת לנו מענה שיאיר את דרכנו  הן כעזרה ראשונה שיכולה להקל באופן מידי על בעיה דחופה והן במתן עצה טובה והכוונה ממוקדת על בסיס קבוע כמו למשל שיחה שמתקיימת אחת לחודש ושיש בכוחה להשפיע על חייכם לטובה.  בדיוק כאן נכנסת לתמונה הטלטארוטתרפיה – ייעוץ תרולוגי מרחוק בעזרת הטלפון או המחשב !!!

יעוץ דרך הטלפון הוא שירות יעיל ומהיר בנושא נקודתי וממוקד שמטרתו לטפל, לבאר ולהאיר משהו שמפריע לכם בעת הזו ממש ושבו אתם זקוקים לסיוע ענייני, מעשי ורגשי. הייעוץ הטלפוני בקלפי הטארוט, נעשה מכל מקום ולכול מקום בעולם וכמעט בכל שעה משעות היום והערב.  בתנאים הכי נוחים, מהספה בבית, מהמשרד, מבית הקפה וכול מקום שבו תבחרו לערוך את השיחה.
למי זה מתאים? 

לכל אדם שזקוק לסיוע ולהכוונה מהירה ואין לו זמן להמתין לתאום מפגש בעוד מספר ימים. 
אם אתם נמצאים רחוק, בחו"ל ואין לכם את האפשרות להגיע למפגש פנים אל פנים. 
אם אתם לא זקוקים לתהליך ממושך אלא לעזרה נקודתית בנושא ממוקד שמטריד אתכם. 
לכול אדם שרוצה לשמוע דעה נוספת ואובייקטיבית מגורם מקצועי, אמין ועתיר ניסיון. 
לכול אדם שנמצא בפרשת דרכים, שחש צורך בהקשבה ובסיעור מוחות שיוביל ב"ה לשינוי וזאת מבלי להיחשף באופן פיזי.
לכול מי שיש לו מגבילה פיזית שמונעת ממנו להגיע למפגש פנים אל פנים, כמו למשל: מחלה חלילה, נחות, פציעה או שהייה במקום סגור כמו בסיס צבאי, בית חולים או כלא .

ייעוץ תרולוגי בטלפון הוא טוב, ממצא ומעיל וללא כול ספק יש לו איכויות רבות שמאפשרות לנועץ לקבל תשובות ולפעול במהירות בנחישות. הייעוץ מרחוק, הוא בהחלט הדבר הבאה. הקלות, הנוחות והזמינות הן בהחלט גורם מפתה שגורם לרבים לבחור בייעוץ מרחוק שוב ושוב…

כיצד זה מתבצע?  – הייעוץ הטלפוני נערך במשך 30 דקות – בעלות של 250 ש"ח בלבד(ניתן להרחיב את הייעוץ ל-60 דקות בעלות של 500 ש"ח בלבד!!) התשלום מתבצע בקלות ע"י העברה בנקאית. היום ברוך השם, ניתן בלחיצת כפתור או בשיחת טלפון קצרה למוקד הבנק להעביר כספים בין חשבנות בנקים במהירות וביעילות. אין צורך לחשוף את מספר כרטיס האשראי אישי שלכם ואין צורך לחשוש שמישהו יעשה שימוש לא נאות בפרטים שלכם. העברה בנקאית דרך המחשב האישי או העברה כספית באמצעות הסמארטפון והטלפון הנייד מאפשרת לכם לקבל שירות מהיר זמין, בטוח ונוח בלחיצת כפתור ובכול שעה משעות היום. למי מכם שיש חשבון PEYPAL ניתן לשלם גם באמצעותו.

לשאלות נוספות על מעלותיו של הייעוץ הרוחני מרחוק, חייגו ואשמח להשיב על כול שאלה …

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"
"יִהְיוּ לְרָצון אִמְרֵי פִי וְהֶגְיון לִבִּי לְפָנֶיךָ. ה' צוּרִי וְגואֲלִי"
"הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי"
בענווה, בשלווה ובעין טובה
עוזי הכוהן
052-36469144

גלילה לראש העמוד

יש לכם שאלה לקלפים??

ייעוץ בעזרת התרולוגיה וקלפי הטארוט לקבל תשובות מבלי לצאת מהבית!!
דילוג לתוכן