"יבָרֶכְם ה' וְיִשְׁמֶרְכם. יָאֵר ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וִיחֻנֵּכםָּ.
יִשָּׂא ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וְיַשֵּׂם לְכם שָׁלוֹם." וְשָׂמוּ אֶת שְׁמִי עַל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וַאֲנִי אֲבָרֲכֵם.
-----------------
"הַטּוּ אָזְנְכֶם וּלְכוּ אֵלַי שִׁמְעוּ וּתְחִי נַפְשְׁכֶם"….

ברוכים הבאים


קלף הטארוט השנתי שמייצג את שנת 2020/תש"פ

קלף המגדל - קלף שנתי
קלף המגדל הקלף השנתי של שנת 2020

תיאור שנת – תש"פ/ 2020 :

הקלף השנתי קלף המגדל מלמד על כך שמצפה לנו שנה אגרסיבית ופעילה מאוד. הקלף מסמל מצבים ונסיבות חיצוניות אשר יש בכוחם להוביל לשינויים שלא היינו מוכנים לעשות בעצמנו ולכן השינויים הללו נכפים עלינו מבחוץ והם יאלצו אותנו בשנה זו להשתנות ולהסתגל למצב חדש בעל כורחנו. זו שנה של תהפוכות, שנה של שינויים חדים ותנודתיות רבה. בשנה זו נראה שבירה והרס של מצב ישן שכבר לא מתאים לנו וזאת כחלק מרצון לנסות וליצור מצב חדש וטוב יותר. בשנה הזו, נהיה עדים לתהפוכות גדולות שיובילו לשינויים דרמטיים אשר ישפיע לשלילה על העולם כולו. כמו למשל: קריסה של משטרים, הפיכה שלטונית והחלפת מנהיגים או קריסה כלכלית של גוף גדול  שגורר את כול השוק למצב של מפלה וסחרור. מצב של מתיחות שמובילה למלחמה ומאבקים. כול אלו, מובילים את החברה הכלל עולמית לפילוג ולפלגנות. זו שנה של החלה של סדר עולמי/לאומי/אישי חדש. שמתפתח כתוצאה מהתמודדות אל מול חולי גדול כגון מגיפה בריאותית, או אסון טבע  שיוצר משבר אקולוגי בקנה מידה גדול כמו למשל רעידת אדמה גדולה ומשמעותית. שנת 2020/תש"פ אכן רווייה תהפוכות אשר יכולות להראות בהתחלה כאסון כבד אך לאחר זמן מה, נוכל להבין כי הדברים שקרו (גם אם לא היו קלים) הם הסירו מעלינו גורמים שהגבילו ועיכבו אותנו וכי למעשה בשורה התחתונה הדברים קרו לטובה. ומכוון שעל פי רוח הגישה היהודית
"אין רע בא מלמעלה" ב"ה מעז עוד יצא מתוק…

משמעותו הרוחנית של שנת 2020/תש"פ: 

מבחינה רוחנית משמעותה, של שנת 2020/תש"פ היא לגורם לנו להגיע לידי אחדות אם לא בדרך טובה ומתוך רצון אז להגיע לאחדות עכב צרה ואסון . ואכן לצערי, בשנה זו מציב מולנו בורא עולם מצבים לא קלים אשר יכפו עלינו שיתופיי פעולה עם כול הסובבים אותנו ויאלצו את כולם להתאחד גם עם אויב מר וזאת לצורך לחימה באויב, אסון או משבר משותף שלא מבחין בין קרבנותיו ,שחוצה גבולות, לאומיים, דתות ודעות ולבד, לא ניתן להביסו  לבד אלא באמצעות שת"פ שזה שיתוף פעולה וסיכול אותיות של תש"פ.

מטרתה הרוחנית של שנת 2020/תש"פ:

היא לתת לנו לבני האדם עוד הזדמנות להביא את העולם הפנימי שלנו ואת העולם החיצוני לנו לידי אחדות. וגם אם זו אחדות שנובעת מכורך, עקב אסון שמאלץ אותנו לקירוב לבבות וכך מתוך שלא לשמה, ב"ה יהיה לשמה .

האחדות המושלמת:

האחדות המושלמת כך לימדנו חכמים, צריכה להתקיים בשלושה רמות/רבדים: אחדות ברובד הגוף, אחדות ברוב הנפש ואחדות ברובד הנשמה .

אחדות ברובד גוף: 

היא אחדות פרטית, אישית ביניכם לבין עצמכם כלומר להיות לישרי לב עם עצמכם,  להיות ישרי לב עם עשייתכם, להיות לישרי לב עם חייכם וכדומה..  

אחדות ברובד נפש:

היא אחדות קולקטיבית לאומית שמאחדת אותנו כעם איש אל מול אחיו מתוך ידיעה ברורה שכול ישראל ערבים זה לזה. כלומר לפעול בתום לב עם כולם. לפעול בתום לב עם כל אדם וכל חיי…

אחדות ברובד נשמה:  

זו אחדות עם 70 אומות העולם שסביבנו וזאת מתוך לב טהור ללא התנשאות או אגו. אחדות ברובד נשמה היא זו שמעניקה כבוד לצלם אלוהים שבו נבראנו כולנו כול בניי האדם..

רק שילוב נכון בין שולשת סוגיי האחדות, יוצר אחדות רבת כוח ועוצמה שמורכבת מלב ישר, לב תמים ולב טהר . רק אחדות שכזו מובילה לדבקות בשם יתברך מתוך אמונה ש"ביום ההוא יהיה יהוה אחד ושמו אחד"!!

איך מגיעים לידי אחדות שכזו?

כאן נכנסת האות פ' לתמונה..

האות פ' בעלת ערך גמטרי 80 היא האות שמייצגת את שנה זו (וגם את העשור). לאות הזאת יש גם צורה סופית ף' בעלת ערך גימטרי 800, הפה הוא האיבר אקטיבי ובעל השפה רבה על איכות חיינו לא לחינם נאמר "חיים ומוות ביד הלשון" כלומר: באמצעות הפה ניתן לבנות ולעזור לאנשים על ידי תמיכה ועידוד אך באותה מידה ניתן באמצעות הפה להרוס ולפגוע באנשים על ידי לשון הרע קללות ורכילות כמו למשל הוצאת שם רע על האדם ועל הבריאה. באמצעות הפה אנחנו מסוגלים להרוס עולמות ולבנות עולמות. זהו הכלי דרכו אנו מבצעים את השינויים החזקים ביותר בחיינו לכן בשנה זו וגם בעשור הקרוב (עשור הפ') מוטלת עלינו אחריות רבה לתקן את חטאי הדיבור והלשון  להשתמש בפה בצורה נכונה הן בחינה רוחנית על ידי דיבור זך ונקי והן בחינה ארצית חומרית על ידי זה שנסגל תזונה נכונה ולא נכניס לתוך הפה שלאנו מאכלות אסורים ומאכלים בלתי בריאים. דיבור בקדושה ואכילה בקדושה יהפכו ב"ה את הפה שלנו לפה קדוש, פה שמפיק מרגליות , פה שמשנה גורלות ופה שבורא עולמות.

טיפ לשנה מוצלחת יותר: 

בשנה שחלפה תשע"ט תקננו את חטאי העין והראייה. בשנה הזו 2020/תש"פ שבא ב"ה על כולנו לטובה אנו נדרשים לתקן את חטאי הפה והלשון… לכן רכשו במהרה חוכמה וכלים רוחניים ומעשיים לעשות זאת וב"ה תיקנו את עולמכם….  שנה מוצלחת ואלוהים איתנו בוא ביחד נעזור לו לעזור לנו..

—————————————————–

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"יִהְיוּ לְרָצון אִמְרֵי פִי וְהֶגְיון לִבִּי לְפָנֶיךָ. ה' צוּרִי וְגואֲלִי"

"הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי"

בשלווה, בענווה וברוח טובה

שנה טובה ואלוהים אתכם!!

תודה לשנה שחלפה - קלף הטארוט השנתי של תשפ"א

על פי התרולוגיה וקלפי הטארוט - שנה טובה..
מומלץ לקרוא