ביאור ופיענוח קלפי הטארוט על פי רוח הגישה היהודית ובראי הקבלה

מודעות עצמית בעזרת קלפי הטארוט

בואו להביט למציאות בעיניים!!

ייעוץ והכוונה בעזרת קלפי הטארוט וברוח הגישה היהודית

מבית מדרשו של עוזי הכוהן

לצאת מעבדות לחירות להפוך את החושך לאור לצאת מהשואה לישועה לעלות מגולה לגאולה להפוך את המר למתוק להבין למה?, מה? ואיך?....

ב"ה לכול שאלה תשובה...

052-3646914

5/5

שנזכה לשנה טוב ומתוקה. שנה של השפעה וחיבור לחיי החיים. ב"ה שנה של שלום ושלווה רעות ואחווה... שנה טובה ואלוהים אתכם!!

הקלף השנתי - קלף הטארוט שמייצג את האנרגיה בשנת תשפ"ד

הקלף השנתי של שנת תשפ"ד: קלף יום הדין.

שלום אנשים יפים ושנה טובה,

קלף יום הדין - שנתי
קלף יום הדין – הקלף השנתי של שנת תשפ"ד

הקלף שמייצג את שנת תשפ"ד הוא קלף יום הדין שמשתייך לארקנה הבכירה. תפקידו של הקלף השנתי הוא לא לנחש בעבורנו מה הולך להתרחש בשנה החדשה. תפקידו של הקלף השנתי, הוא לתאר בפנינו את הלכי הרוח והאנרגיות שצפויות וכתובות לכולנו בשנה החדשה שנת תשפ"ד ובנוסף ולא פחות חשוב, מעניק לנו הקלף השנתי ידע רב, סגולות טובות וכלים רבים ונוספים שיש בכוחם להראות לנו כיצד יש באפשרותנו לפעול ולהשתמש ברשות הנתונה כדי שנוכל ב"ה להשפיע על מהלך הדברים שקורים וצפויים בשנה זו באופן החיובי ביותר שניתן.. במידה ונשכיל כולנו כאיש אחד לאמץ את ההנחיות שאלוהים מעביר אילנו באמצעות הקלף השנתי נוכל  ב"ה למנוע מעצמנו בעיות רבות ומשברים רבים שרובצים ממש לפתיחנו ומאיימים על השקט והרווחה של כולנו…

 

קלף יום הדין – ת"ז

מספר הקלף : 20

האות העברית שהקלף זה מייצג: ש' (שן).

ערך גימטרי: 300

ערך מספרי של קלף זה: 3

מספר האות באלף בית : 21

משמעות אסטרולוגית: יסוד האש – כוכב פלוטו.

אסטרולוגיה קבלית: כוכב חמה פועל על הארץ  באמצעות פלוטו.

נתיב העץ החיים הקבלי: נתיב 31 המחבר בין ספירת הוד לספירת מלכות.

 

המהות של קלף זה מלמדת על כך ששנת תשפ"ד היא שנת הארה, התעוררות, פתיחת עיניים. בשנה זו  מתרחש דבר מה או מאורע משמעותי עד מאוד המשנה את תפיסת עולמנו וחיינו, או את יחסנו לדברים שהקרנו עד עתה. חשוב לדעת שסגירת עיניים וחוסר מודעות או אי רצון לראות את הדברים כפי שהם באמת עשויים להוביל את כולנו למדרון חלקלק של אי סדר ופילוג שאין בהם כול צורך… לכן בשנה זו חשוב להימנע מהטמנת הראש בחול ומהתעלמות עיקשת מהאמת. קלף יום הדין מסמל על מהפך, על שחרור וישועה, על התפקחות, על שינוי ועל מצב חדש הנוצר מתוך הארה הבאה מתוך מאורע או פעולה חיצונית, אלוקית רבת משמעות כמו למשל מלחמה כואבת {פנימית או חיצונית) או חלילה אסון טבע גדול עד מאוד כאשר בעקבותיו של אירוע זה נפקחות העיניים והאדם מבין שגישתו הקודמת למצב או לסביבה הייתה מוטעית. זכרו שהיכולת לשנות את הגישה\התפיסה שלנו לגבי העולם היא בסופו של דבר גם היכולת שלנו לשנות את העולם.

 

שנת תשפ"ד – שנת הדיבור והברבור.

שנת תשפ"ד היא שנה מאוד ורבאלית, שנה של המון מלל ודיבורים, שיחות ואיומים, הבטחות ומפגשים. שנה שבה התקשורת על שלל ענפיה, ממשיכה להוות גורם רב השפעה, וכוחה אף מתעצם ועולה. שנת תשפ"ד היא שנה של צחצוח לשנות וצחצוח חרבות והשפעתה של התקשורת על גובה הלהבות ועל סדר היום הציבורי תהה מוחלטת ורבת עוצמה, דבר שיקים עליה מתנגדים שיבקשו לרסן את כוחה שלדעתם חורג מכל פרופורציה.

שנת תשפ"ד – חוק הקארמה, למתק את הדינים.. שחרור וישועה

קלף יום הדין סמל על כך ששנה זו היא למעשה מתן של דין וחשבון בין האדם לבין עצמו על פעולותיו ועל הישגיו לכן הוא, הקלף משלים את מעגל הקרמה, על פיו כל אחד מקבל את המגיע לו… כלומר: "אתה עתיד לקצור את שזרעת". חוק זה ידוע גם בתור חוק "סיבה ותוצאה". על פי תפיסה זו של הקארמה מה שאנחנו מוצאים אל היקום הוא מה שנקבל בחזרה ממנו. הניסוח היפה ביותר של של החוק הזה מגיע ממהטמה גנדי שביקש מאנשים: "היה השינוי שאתה מבקש לראות בעולם", כלומר, אם אתה רוצה לחיות בעולם שמח, אוהב, מלא שלום אזי עליך להתנהג בשמחה, באהבה ובשלום. בקלף מופעים אנשים הקמים לתחייה מתוך ארונות מתים. לכן מסמל הקלף על התעוררות של דברים, רגשות או רצונות שהיו מודחקים זמן רב וכעת הגיע שעתם לצאת אל האור. תשפ"ד שנת הדין ושנת ישועה..

תשפ"ד- בהיבט הטכנולוגי ומדעי.

 שנת תשפ"ד היא שנה חיובית בתחום המדע, הטכנולוגיה והרפואה. פיתוחים, המצאות ותגליות חדשות יעוררו הדים רבים. במקביל אנו גם נהיה עדים למחיר שאנו משלמים בגין אותם חידושים והמצאות. למשל: אובדן הפרטיות שלנו. האינטרנט שהוא כלי נהדר, ינוצל לרעה על ידי גורמים שליליים לביצוע פשעי מחשב ובינה מלכותית. רשתות חברתיות כמו פייסבוק, טוויטר וכדומה, גדלים ומתעצמים ובידיים הלא נכונות הן הופכות כלי מסוכן מאוד, שיוכל לחולל מהומה רבה ונזק רב הן למדינות והן לאדם הפרטי.

תשפ"ד מבחינה ביטחונית- להרוויח שקט שנולד מתוך עוצמתנו.

תשפ"ד שנה תוססת ומלאת אירועים ביטחוניים רבי משמעות. זו שנה עם פתיל ביטחוני קצר וכולנו נדרש לעצבי ברזל. בשנת תשפ"ד שבאה עלינו בעזרת השם לטובה, הצד הצפוני של המדינה מהווה את מרכז התעניינות. אין זה אומר שמכוון דרום צפוי לנו שקט אלא להיפך וגם שם נצטרך לשים עין כדי שלא נופתע חלילה.  בכול הקשור לביטחון הפנים, ממליצה התרולוגיה לא להקל ראש בכול הקשור לאויבנו מבית כלומר בשנה הזו קיימת מתיחות רבת משמעות בתוך גבולות המדינה בין אזרחים ששייכים לאותה המדינה אך אינם חולקים דת או קו מחשה משותפים. בשנה זו ניתן לראות שמתעוררת התרגשות לאומית בכול הקשור למגזר הערבי האסלאמי ויש לקחת בחשבון היתקלות ועימותים ביטחוניים בתוך המדינה פנימה ולא רק בשטחים. עימותים אלו הם תולדה של הסלמה כלל עולמית. ורק מאזן אימה יאפשר לנו להרוויח שקט שנולד מתוך עוצמתנו.

סגולה לשנה טובה יותר: נתינה לזולת ואחדות בתוכנו… 

החיים לא פשוט "קורים", הם נוצרים מתוך השתתפות פעילה שלנו. יש קשר תמידי בינינו ובין היקום, הן מבפנים ברגשותינו והן מבחוץ בפעולותינו. ביהדות ובקבלה גורסים כי הבריאה אינה אירוע אלא תהליך המתרחש בכל עת וכי האדם תמיד לוקח חלק פעיל במעשה הבריאה של העולם בו הוא חי בכל מחשבה, פעולה ומילה שיוצאת מפיו. הקלף השנתי מזמין אתכם בשנה הזו לוותר על הפחד לאבד. זה הזמן לשחרר ולזרום על מנת שתוכלו להתקדם. ככל שתשתחררו מתלות בחפצים וברכוש, וכן, גם מאנשים,  כך תרגישו יותר את הביטחון הפנימי, זה שאינו תלוי בדבר. השנה אתם מתבקשים להיפתח ללא חשש למצב של נתינה וקבלה. כרגע אתם נצמדים בכול כוחכם למה שאתם חושבים שהוא שייך לכם . היצמדות זו מקבעת אתכם ואינה מאפשרת לכם להתקדם. הקלף השנתי קורא לנו לבחון היטב את הדברים אותם אנחנו שומרים לעצמנו ולא חולקים עם אחרים. אלה לא בהכרח דברים חומריים  אלא גם ידע, אהבה, הקשבה. חשוב לזכור שכשאנחנו אוחזים ולא מרפים האנרגיה תקועה, אין זרימה ואין מקום לחדש להיכנס אל תוך חיינו. ובאמת זו איננה שנה של התחדשות אלא שנה של ניסיון להתייצב ולהגיע לאיזון ולקבל שליטה על המתרחש סביב לנו. השנה חשוב להימנע מקמצנות בכסף, בחפצים, ברגשות, במחמאות ובעשיית מעשים טובים. תקפידו לא להתקמצן במקומות שנכון בעבורכם להשקיע. צאו אל העולם ותתחילו לתת ואז תראו שאתם מתחילים לקבל חזרה מן היקום. זכרו! השקעה במקום הנכון מחזירה תמורה נכונה והשקעה במקום שאיננו נכון, מחזירה וזורה חול בעניים. במילים אחרות אני מדבר על אחדות וזו הסגולה הטובה ביותר בעבורנו.. זכרו!! מאז ומעולם כוחנו הוא באחדותנו!!  וכדי שנוכל ב"ה ליצור שנה טובה לילדנו ולנו, עלינו להיות ולשאוף לאחדות.

אחדות ברובד גוף: היא אחדות פרטית, אישית בינכם לבין עצמכם כלומר להיות לישרי לב עם עצמכם,  להיות ישרי לב עם עשייתכם, להיות לישרי לב עם חייכם וכדומה..  

אחדות ברוב נפש: היא אחדות קולקטיבית לאומית שמאחדת אותנו כעם איש אל מול אחיו מתוך ידיעה ברורה שכול ישראל ערבים זה לזה. כלומר לפעול בתום לב עם כולם. לפעול בתום לב עם כול אדם וכול חיי…

אחדות ברוב נשמה:  זו אחדות עם 70 אומות העולם שסביבנו מתוך לב טהור שמעניק כבוד לצלם אלוהים שבו נבראנו כולנו כול בניי האדם..

רק שילוב בין השלושה יוצר אחדות רבת עוצמה שמורכבת מלב ישר, לב תמים ולב טהור . רק אחדות שכזו מובילה לישועה, לשחרור ולדבקות בשם יתברך מתוך אמונה ש"ביום ההוא יהיה יהוה אחד ושמו אחד"!! להתאגד לאגודה אחת, להתעלות מעל הפגמים,  מעל ההבדלים, השוני והמחלוקות ולחבור ביחד, בהנהגתו הרוחנית של בורא עולם

הכוונה רוחנית לתשפ"ד: משלי ד23: "מִכָּל מִשְׁמָר נְצֹר לִבֶּךָ, כִּי מִמֶּנּוּ תּוֹצְאוֹת חַיִּים" – והפירוש: האיבר שהכי חשוב לשמור עליו הוא הלב, כי ממנו יוצא הדם הנותן חיים לכל הגוף. לב בלשון המקרא משמעו גם פנימיות, מקום המחשבות והרגשות; גם במשמעות זו הלב הוא האיבר שהכי חשוב לשמור עליו, כי המחשבות והרגשות גורמים להפרשת הורמונים המשפיעים באופן משמעותי על בריאותו של האדם – מחשבות עצבניות ומתוחות עלולות לגרום לחץ דם גבוה ומחלות לב, ומחשבות רגועות ושמחות עשויות לשפר את הבריאות – כי ממנו תוצאות חיים. שנזכה לשנה טוב ומתוקה. שנה של השפעה וחיבור לחיי החיים. ב"ה שנה של שלום ושלווה רעות ואחווה

 

שנה טובה ואלוהים אתכם!!

 

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"יִהְיוּ לְרָצון אִמְרֵי פִי וְהֶגְיון לִבִּי לְפָנֶיךָ. ה' צוּרִי וְגואֲלִי"

"הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי"

בכבוד רב בענווה ובעין טובה

עוזי…

ברוך אתה ה'... אשר קידשנו בקדושתו של אהרן, וציונו לברך את עמו ישראל באהבה".

אשקלון

רחוב כרמל 8/15

כנסו לדף שלנו ...

גלילה לראש העמוד

יש לכם שאלה לקלפים??

ייעוץ בעזרת התרולוגיה וקלפי הטארוט לקבל תשובות מבלי לצאת מהבית!!
דילוג לתוכן