ביאור ופיענוח קלפי הטארוט על פי רוח הגישה היהודית ובראי הקבלה

מודעות עצמית בעזרת קלפי הטארוט

בואו להביט למציאות בעיניים!!

ייעוץ והכוונה בעזרת קלפי הטארוט וברוח הגישה היהודית

מבית מדרשו של עוזי הכוהן

לצאת מעבדות לחירות להפוך את החושך לאור לצאת מהשואה לישועה לעלות מגולה לגאולה להפוך את המר למתוק להבין למה?, מה? ואיך?....

ב"ה לכול שאלה תשובה...

052-3646914

5/5

תחזית שבועית כוללת לכול המזלות ביחד כי כולנו כאיש אחד וכעם אחד עוד ננצח. מטרתו של הקלף השבועי היא לתאר את האנרגיות שכתובות לנו בשבוע הבא ולתת לנו כלים כיצד נוכל ב"ה להשפיע לחיוב על השבוע שמצפה לנו .

תחזית תרולוגית לשבוע שחל מ- 29/10/23 ועד 3/11/23

3 החרבות
3 החרבות הקלף השבועי החל מ- 29/11/23 ועד – 2/11/23

הקלף השבועי – 3 החרבות: ברוך השם, שבוע לא פשוט לפנינו אבל אנחנו נתגבר!! בשבוע זה על כולנו כאיש אחד להיערך בהתאם למצבים ואירועים מטלטלים הן מבחינה רגשית ופיזית והן מבחינה נפשית. אהוביי, אנחנו יכולים לסגור את העיניים כדי לא לראות את הדברים שאנו לא רוצים לראות, אנו יכולים לאטום את האוזניים מלשמוע את מה שאנו לא רוצים לשמוע אבל אנחנו לא יכולים לסגור ולאטום את הלב כדי לא להרגיש את הדברים שאנו לא רוצים להרגיש. אבל חשוב לזכור, שאנחנו נמצאים כרגע בשלב אחד מתוך מספר שלבים שעוד נכונו לנו. נכון שהשלב הזה קשה וכאוב  אך אין הוא מעיד בהכרח על סוף  התהליך . בכלים שעומדים לראשותי עולה  שב"ה מתוך החושך והטלטלה מגיע  ב"ה אור גדול של נחמה ועל כולנו כאיש אחד ובלב אחד להתרכז באור ה עתידי ובתקווה לא בכאב העכשווי שצורב את בשרנו כעת. הקלף השבועי מלמד שבשבוע הקרוב כולנו הולכים להרגיש שליבנו מחסיר פעימה מדאגה, מחשש, מחוסר ודאות ובכאב ולמרות זאת עלינו למצוא את הדרך להתגבר ואיך לא ליפול ברוח. הקלף השבועי קלף 3 החרבות מסמל על שבוע רווי מחשבות ודאגות, תחושת חוסר ולצערי אף למועקה פסיכולוגית ומחשבתית. (הפסיכולוגיה משפיעה על הביולוגיה) התחברות לאמונה בעצמכם ובבורא עולם תאפשר לכם לראות את האמת כפי שהיא, גם כאשר האמת מדאיגה, מאכזבת או כואבת. באופן כללי: המתח הרב שכולנו חווים מיצר מתיחות רבה והנטייה בשבוע זה למריבה או לוויכוחים בתוך העם, בתוך המשפחה הגרעינית, בעבודה או עם חברים גדולה מתמיד. כדי להימנע מכך, גלו בשבוע זה  בגרות והבלגה ואל תגררו למצבים שמטרתם היא לעודד את חזרתה של המחלוקת אלא להיפך המשיכו להרבות באהבת חינם ובאחדות כי כוחנו באחדותנו..  ב"ה שיהיה שבוע בטוח לכולנו! הרימו ראש… ושאו תפילה לשלומם של חיילנו ולשובם של כול החטופים והשבויים הביתה בשלום.. שבוע של חוזק לכולם!!, עם ישראל חי ובעזרת השם ללא ספק כולנו נדע בקרוב ימים טובים יותר. שאו ברכה ואלוהים אתנו !!

 

טיפ לשבוע טוב יותר: התחברו וטפחו אינטליגנציה רגשית: אינטליגנציה רגשית היא היכולת להבין ולנהוג במצבים קשים בצורה אמפטית ורגועה. התמודדות עם מצבים קשים עשויה לגרום למגוון רגשות, כמו לחץ, עצבנות, פחד ועוד. אינטליגנציה רגשית מאפשרת לנו להבין את הרגשות שלנו ושל אחרים, ולתקשר בצורה בונה ויצירתית במצבים מאתגרים שנכפים עלינו.

 

 ברוך אתה ה'… אשר קידשנו בקדושתו של אהרן, וציונו לברך את עמו ישראל באהבה".

 

יְבָרֶכְם ה' וְיִשְׁמֶרְכם.
יָאֵר ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וִיחֻנֵּכםָּ.
יִשָּׂא ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וְיַשֵּׂם לְכם שָׁלוֹם.
וְשָׂמוּ אֶת שְׁמִי עַל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וַאֲנִי אֲבָרֲכֵם.

 

שאו ברכה ואלוהים אתכם!!  

בענווה, באהבה ובעין טובה

עוזי הכוהן

052-3646914

אשקלון

רחוב כרמל 8/15

כנסו לדף שלנו ...

גלילה לראש העמוד

יש לכם שאלה לקלפים??

ייעוץ בעזרת התרולוגיה וקלפי הטארוט לקבל תשובות מבלי לצאת מהבית!!
דילוג לתוכן