אני מאמין

אני מאמין שהעתיד עוד לא נקבע. אני מאמין שהעתיד הוא מה שאנו נבחר לעשות ממנו. אני מאמין ששום דבר שמתרחש בחיי איננו מתרחש כך סתם. אני מאמין שלכל דבר יש סיבה ויש תכלית. אני מאמין שאנו אדונים לגורלנו. אני מאמין שאין רע בא מלמעלה ושאין צרות רעות. אני מאמין שהכול כתוב אך הרשות נתונה. אני מאמין בבורא עולם. אני מאמין שהוא רחום וחנון. אני מאמין שדרך ארץ קדמה לתורה. אני מאמין שהכול נהיה בדברו. אני מאמין שאנו נבראנו ממספר רבדים: נפש, רוח, נשמה, חיה ויחידה. אני מאמין שהנשמה היא נצחית. אני מאמין שכל עוד הנר דולק אפשר עוד לתקן. אני מאמין שאפשר להפוך את החושך לאור ואת המר למתוק, אני מאמין שהמהות של חיים טובים היא לדעת לבחור נכון. אני מאמין שהחיים יפים אני מאמין בעצמי . ובמה אתם מאמינים???

אני יודע !

אני יודע שאלוהים ברא אותי, אני יודע שהוא העניק לי ברוב חסדו את היכולת להתמודד עם כול אתגרי החיים, אני יודע שאיכות חיי נמדדת על פי הבחירות אותן בחרתי לקחת. אני יודע שעל בחירות נכונות אני רואה ברכה בעמלי. -"יגעת ומצאת תאמין". אני יודע שאלוהים לא הביא אותי לעולם כדי שאסבול, אני יודע שאם רע לי, זה בגללי! ואם טוב לי זה בזכותי! הכול באחריותי בלבד! כך שאני ורק אני הוא זה הקובע את איכות חיי. אני יודע שכל קושי שאני חווה, מטרתו היא אחת! לימוד וצמיחה. אני יודע שניתן להפוך את החושך לאור ואת המר למתוק, אני יודע שאפשר להפוך את העופרת לזהב, אני יודע שהאושר, הסיפוק וההצלחה אינם נחלתם של יחידי סגולה, אני יודע שאלוהים אוהב אותי. ועלי כל העת להתאמן באמונתי – לעשות תורתי אמונתי . אני יודע שעלי להיות תמים עם אלוהי. ומה אתם יודעים??

שום דבר לא קורה סתם!!

לאור כל זאת ולמיטב הבנתי הרוחנית, מאמין אני, שכניסתכם לאתר איננה מקרית ואני יודע שאם אתם קוראים את הדף הזה, ודאי יש לזה משמעות, תכלית וסיבה בעבורכם. אני מאמין שבורא עולם שלח אתכם לפתח ביתי. אני יודע שאלוהים אוהב אתכם. אני מאמין שאם הגעתם לכאן אלוהים מסמן לכם כי הגיעה העת לקבל תשובות על שאלות רבות שמעסיקות אתכם וטורדות את שלוותכם, הגיעה העת להתחיל ולבחור נכון, הגיע העת להפוך את החושך לאור ואת המר למתוק, הגיע הזמן לחיות בשקט נפשי וב"ה לנהל חיים ללא כעס.

כפי שאני רואה את הדברים כתוב שאנחנו צרכים להיפגש וזה כבר קרה, אתם כאן באתר! מכאן מתחילה הרשות הנתונה! מכאן המסע כבר התחיל ועכשיו הכול כבר תלוי אך ורק בכם ובבחירות ובתובנות שתבחרו לאמץ ולקחת אתכם. בכל מקרה, מטרתי האחת שתצאו מכאן עם ערך מוסף. זכרו! הכול כתוב והרשות נתונה. שימוש נכון ומושכל בזכות הבחירה וברשות הנתונה, יאפשר לכם בעזרת השם להיות זכאים ליצור לעצמכם עתיד טוב יותר בכל תחום בו תבחרו. ברוכים אתם בבואכם ואלוהים אתכם!!

"יבָרֶכְם ה' וְיִשְׁמֶרְכם.
יָאֵר ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וִיחֻנֵּכםָּ.
יִשָּׂא ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וְיַשֵּׂם לְכם שָׁלוֹם.
וְשָׂמוּ אֶת שְׁמִי עַל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וַאֲנִי אֲבָרֲכֵם."

בענווה, בשלווה וברוח טובה

חתימה