מפגשים של העשרה, שִׂיחַ , למידה והתפתחות אישית ורוחנית מבית מדרשו של המָשִׂיחַ...

מפגשי העשרה אלו מיועדים בראש ובראשונה לאלו שלמדו מודעות עצמית ברוח הגישה היהודית וסיימו בהצלחה את הכשרתם כמשִׂיחים וכעת הם מחפשים להטמיע, להרחיב ולהעמיק את הידע הרוחני שלהם. מטרת המפגשים: לקנות עוד ידע ולהוסיף עוד חכמה מטרת המפגשים היא ליצור מרחב שיחה שבו ניתן להשביע את רעבונכם הרוחני לידע מזוקק וטהור שנסמך כמובן על רוח הגישה היהודית ועל השקפת העולם היהודית שבבסיסה האמונה שיש אלוהים ושהכול נהיה בדברו... לאלו מכם שעדיין לא למדו מודעות עצמית ברוח הגישה היהודית ומבקשים לקחת חלק במפגשי העשרה, יצטרכו לעבור מבדק התאמה רוחני קצר שלאחריו ובהתאם לתוצאותיו נדע אם תהליך הלמידה יטיב עמכם.

האם הלב שלכם בנוי לחוויה רוחנית שכזו?

תפריט העשרה רוחנית– מדרשת המשיח-

 • נפלאות הגיל מטרת הקורס יצירת אריכות ימים : זקנה, שֵׂיבָה טובה, בא בימים.. הדרך ליצירת תוחלת חיים מתארכת על פי רוח הגישה היהודית.  (סוגיי הגיל ביהדות … ביולוגי, מנטלי, תודעתי.) הכרות עם פחד הזקנה ודרכים כיצד להתמודד בהצלחה עם פחד זה.  הקבלה  בין תפיסת  גיל לבריאות שלנו.. (זהות גילאית והזדקנות העצמי.) – מעיין הנעורים על פי חוכמת חז"ל. נעורי נצח אל מול חיי נצח. הקשר של גיל סובייקטיבי צעיר לבריאות תקינה.  4 מפגשים/ 8 שעות לימוד.
 • למה למות? – קורס מרתק על תפיסת המוות בראי היהדות – מטרת הקורס ללמוד כיצד לחיות בשלום עם המוות. חרדת המוות והדרכים כיצד להתמודד עם חרדה זו. חיי עולם וחיי נצח על פי רוח הגישה היהודית. חיים אחרי המוות, עולם הגלגולים ועולם הנשמות גיהינום אל מול גן עדן. האם ניתן לנצח את המוות? היהדות גורסת שכן. ("בִּלַּע הַמָּוֶת לְנֶצַח, וּמָחָה יֲיָ אֱלֹוהִים דִּמְעָה מֵעַל כָּל פָּנִים") 9-8 שעות לימוד/ 5 פגשים
 • גורל ומזל בראי היהדות – מטרת הקורס: הסרת חסמים רוחניים שסותמים את צינורת השפע. מהו גורל? מהו מזל? איך להיות למשפיע ולהבין למה דברים קורים ואיך אפשר בעת הצורך לשנות. חכמי חז"ל גורסים שמזל זה לא עניין של מזל. על פי רוח הגישה היהודית כול אחד יכול למשוך לתוך חייו מזל ושפע.  תפיסת ההבדל בין ראוי לבין זכאי כמנוף להשפעה חיובית על איכות החיים. סוד המזל בראי היהדות. 8 שעות לימוד/ 4 מפגשים.
 • להיות תמיד מרוצה-  היהדות מלמדת ששביעות רצון היא המפתח לשמחת חיים מתמדת. אם כך, מהו הסוד שמוביל לשביעות רצון ? מהות הקורס: שיג ושיח מרתק על הדרך המהירה ביותר להיות שמח בחלקך. להיות למאושר … הדרך אל האושר על פי חוכמת חז"ל.  היהדות מלמדת שככול שיש לנו שליטה על חיינו כך רמת האושר שלנו גוברת…6 שעות לימוד/ 3 מפגשים.
 • להביא גאולה לעולם –  לדעת מטרת קיומנו, להיות מעל הטבע בתוך הטבע. – יובל החופש המוחלט. שחרור מכבלים חומריים, התחברות לאור הגנוז. לצאת משעבוד לגאולה. להכיל את אלוהים, לבנות משכן, להיות לבית מקדש. לבחור באור לדבוק בשם. 6 שעות לימוד/ 3 מפגשים.
 • סוד  עשיית הכסף – הדרך אל העושר על פי חוכמת חז"ל –  מה הדרך לביטחון כלכלי – פחד עוני והדרך להתמודד אתו על פי רוח הגישה היהודית . ביטחון כלכלי שווה שקט נפשי . הסוד למשיכת השפע לתוך חיי היום יום  5 – 6 שעות לימוד/4 מפגשים.
 • סודות האותיות על פי חוכמת חז"ל – נפלא – אות – כוח האותיות ככלי בורא ויוצר. ברי – אות כוח הדיבור ועוצמת השתיקה. שימוש נכון בכוח האותיות מבטיח דרך חיים מוצלחת ומאירת עיניים,.6 שעות לימוד
 • סודות הטל ותחיית המיתים זק"ן (זה קנה נון) אריכוּת ימים: וייגוע וַיָּמָת אַבְרָהָם בְּשֵׂיבָה טוֹבָה זָקֵן וְשָׂבֵעַ (בראשית כה 8) איך להפוך לזקן ושבע? מהו ההבדל בין מוריד הגשם ומשיב הטל? 5 שעות לימוד./4 מפגשים.
 • שער הנון – בינה יתרה – סוד היובל ביהדות סוד ה – 50 –  חמישים שערי טומאה אל מול חמישים שערי חכמה. מהי מטרת התורה ? למה ה' נתן לנו את התורה ומה אנו צרכים לעשות אתה? 8 שעות לימוד/ 5 מפגשים
 • סוד הלוחות הראשונים וסוד הלוחות השניים – מהו ההבדל בין לוחות הברית הראשונים לבין לוחות הברית השניים? האם יש הבדל בין עשרת הדברות של הלוחות הראשונים ללחות השניים?: ואם כן מה הם ההבדלים ומהי משמעותם הרוחנית. השוני בין התורה לבין הדת. 5 שעות לימוד/ 3 מפגשים
 • סוד הניגון וחוכמת הצלילים לפי רוח הגישה היהודית

  סוד הקסם של המוזיקה – כיצד היא משפיעה על נפש האדם? מוזיקה משפיעה על מצב הרוח שלנו, על האינטליגנציה, על המוח ועל ועל מערכת החיסון. רפואת תדרים, סולם סלפצ'ו , סולם הצלילים והתווים. צלילים מרפאים. איזון הנפש והנשמה בעזרת כוח הניגון ועוצמת הצלילים. 4 שעות לימוד/ 2 מפגשים

 • סוגיי המוות ביהדות לחיות בצלם למות כצל. סוד הצל  ותיקון הצל על פי חוכמת חז"ל..6 שעות לימוד
 • מיהו צדיק? – מהי הדרך להיות לצדיק? לו' הצדיקים מי הם ולמה הם קיימים? "צדיק גוזר ואלוהים מקיים"!! איך הופכים לצדיקים גוזרים? מהו ההבדל בין תורה לבין דת. 5 שעות לימוד/ 4 מפגשים.
 • עשיר, חכם, וגיבור – סוד הנבואה על פי רוח הגישה היהודית. איך להפוך ולהיות לנביא? מי הוא הנביא ומה תפקידו? מטרת הנבואה מהי? 6 שעות לימוד/ 3 מפגשים.
 • שיוויתי השם לנגדי תמיד  למה לעשות זאת ? מה זה נותן? איך עושים זאת? להיות מחובר לשם 24/7. דבקות ואמונה בדרך אל הנצח.. המצוות התמידיות חיבור ישיר לבורא. 5 שעות  לימוד/ 4 מפגשים
 • שלושת הרגלים בראי חז"ל – סוכות, פסח, שבועות.. מהו סודם, מהי המשמעות הרוחנית של כל אחד מהם וכיצד שלושת הרגלים משפיעים על חיינו…4 שעות לימוד/ 3 מפגשים.
 • תרי"ג המצוות- הכרות עם מצוות עשה ועם מצוות אל תעשה. מה זה שס"ה גידים ורמ"ח אברים? מצוות מהתורה אל מול מצוות של חכמים, מה משמעות המילה המצווה? 5 שעות לימוד/ 4 מפגשים.
 • אלוהים בנעלי בית.. אלוהים הוא הטוב והמטיב. מפגשי העשרה מרתקים על אלוהים להכיר את אלוהים ללמוד על הבורא ולדעת את השם.. מי אתה אלוהים? מה רצונך ממני? תהליך הסיבה והמסובב., אמונה מעל הדעת, ייסורים ועוון בראי היהדות. 6 שעות לימוד/ 3 מפגשים.
 • וחיי עולם נטע בתוכנו –  סודו של עץ החיים, החיים והטוב המוות והרע. עץ הדעת טוב ורע, עץ החיים, סוד הסנה. איך משקים את עץ החיים? 5 שעות לימוד./ 4 מפגשים.
 • סוד תיבת נוח.. הדרך למציאת בן זוג ראוי על פי רוח הגישה היהודית. למה להיות בזוג? לא עדיף לבד? עוצמת הביחד. הכרות והשלמה עם פחד הנטישה והפחד מאובדן האהבה, אהבה עצמית וקבלה עצמית. – 6 שעות לימוד – 3 מפגשים.. של שיח למידה מרתק שב"ה יחשוף בפניכם את מהות של הזוגיות על פי רוח הגישה היהודית.
 • סוד הפרשה שבה נולדתם: מפגשים של שיח מרתק במטרה להכיר את עצמכם ואת מהות הגלגול שלכם. הפרשה שבה נולדתם סוד גדול טמון בה…. בוא לגלות מדוע אלוהים רצה שתיולדו בפרשה הזו. 

* שעת לימוד = 350 ש"ח.

 

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"יִהְיוּ לְרָצון אִמְרֵי פִי וְהֶגְיון לִבִּי לְפָנֶיךָ. ה' צוּרִי וְגואֲלִי"

"הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי"

בכבוד רב בענווה וברוח טובה

עוזי הכוהן…

0523646914

גלילה לראש העמוד

יש לכם שאלה לקלפים??

ייעוץ בעזרת התרולוגיה וקלפי הטארוט לקבל תשובות מבלי לצאת מהבית!!
דילוג לתוכן